Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy kezdő grafikus hol találha...

Egy kezdő grafikus hol találhat alkalmi munkát? Iskola mellett gondoltam rá, kisebb munkákat el tudnék vállalni, logó, arculat, hirdetés, illusztrációk, borítók. Stb, olcsóbban?

Figyelt kérdés
Interneten sokat kerestem, de nagyon sok hirdetés elavult, fél éve nem találtam olyat, amire válaszoltak volna a megkeresésem után.Köszönöm!

2013. ápr. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
van esetleg referenciád?
2013. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvalósult munkám még nem volt, diák vagyok, az eddigi munkáimat tudom összeállítani portfólió gyanánt
2013. ápr. 4. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
az is jó, egy WP oldalon betudod mutatni, és tudsz erre hivatkozva állás keresési hirdetést feladni
2013. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
WP?
2013. ápr. 4. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Word Press

Az egy blogmotor. Magyarul készíts egy blogot ahol bemutatod mit tudsz. Az ilyesféle munkáknál nem az iskolák számítanak, hanem a tehetség meg a gyakorlat és a kreativitás.

Sok sikert.

2013. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. ápr. 4. 23:14
 7/8 anonim válasza:
100%

Több lehetőséged is van.


1. Készíts egy Facebook oldalt, ahová fel tudod rakni a munkáidat. Itt láthatják az ismerőseid, milyen minőségű grafikákat tudsz elkészíteni. A Facebook oldalad címét akár másoknak is el tudod küldeni. Ez nem kerül semmibe, diákként olcsóbb mint egy saját honlap.

2. Írj önéletrajzot, motívációs levelet, és küld el honlapkészítő vagy reklámmal foglalkozó cégeknek. Egy jó grafikusnak mindig akad munka.

3. Keresd fel az entity fórumot. Ha elég jó vagy, ott találhatsz partnereket.

4. A webmelo.hu oldalon szintén találhatsz megbízásokat, illetve hirdetést is tudsz feladni.


Javaslom kezdetben akár ingyen is vállalj munkákat, így referenciákra tehetsz szert. Ha a munkáid vannak legalább olyan jók mint az én portfólióm, akár engem is megkereshetsz privátban.

2013. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PHP de kóder! ***** válasza:

[link]


öööö...


joomla... honlapkeszites... nem ertem az osszefuggest :))))))

2013. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!