Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok mondani egy weblapsze...

Dimitris kérdése:

Tudnátok mondani egy weblapszerkesztő oldalt/programot amin könnyedén lehetne egy WoW-os klánnak weblapot csinálni!?

Figyelt kérdés
Nemrég rászántam magam hogy saját klánt csináljak,mint minden klánnak ennek is szeretnék weblapot és ehez szeretnék segítséget kérni,hogy mivel és hol kellene megcsinálnom és ha akadna egy ember aki a segítségemre lenne annak nagyon örülnék,hiszen nemigazán értek az efajta weblapos dolgokhoz!?

2013. ápr. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ucoz.hu-n csinálj weblapot, ott vannak sablonok, amit át lehet alakítani.

De vannak ingyenes tárhelyek is, ott is lehet a tárhelyre kész oldalakat feltölteni, de azt előbb a saját gépen kell megcsinálni.

Döntsd el melyik, utána segítek

2013. ápr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha jól tudom a gépen készített weblapok szerkesztésénél több lehetőség van a fejlesztésre és a változtatásokra. Atw.hu is megfelelne nekem,de az ucoz.hu rol még nem halottam! Igazából nekem mindegy lenne hogy mivel készül,de ha van olyan oldal amit megtudsz csinálni linkeld be kérlek mert kiváncsi volnék,hogy milyen csodákra vagy képes:)
2013. ápr. 26. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:
mivel a tudásod ezek szerint 0 ezért wordpress, joomla sablonokat ajánlok (amit aztán felraksz atw.hu-ra) vagy pedig ucoz, eoldal ilyesmiken próbálkozz a harmadik lehetőség pedig hogy fizetsz valakinek aki csinál egy fasza kis honlapot neked, de ingyen senki nem fog...
2013. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!