Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha készítettem egy weboldalt,...

Ha készítettem egy weboldalt, hol tudom futtatni? Mit kell a böngészőbe beírnom, hogy meg tudjam nézni kompletten?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!
2014. febr. 20. 18:17
 1/7 uno20001 ***** válasza:

Mi??!?

Mivel csináltad?

2014. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
notepad++
2014. febr. 20. 20:28
 3/7 uno20001 ***** válasza:
Feltöltöd egy ingyenes tárhelyre.
2014. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni ilyet?
2014. febr. 21. 00:14
 5/7 2xSü ***** válasza:

[link]


Viszont ha statikus oldal, akkor még ez sem kell. Elmented mondjuk így a html oldaladat: C:\honlap\index.html


Aztán megnyitod intézőből. Vagy a böngészőbe beírod: file://C:/honlap/index.html


(Ha az intézőből megnyitva a Jegyzettömb jön be, akkor az azt jelenti, hogy nem html kiterjesztésű a fájl. Érdemes az intézőben a kiterjesztések elrejtését kikapcsolni. Illetve jegyzettömbben idézőjelek közé tenni a fájlnevet így: Fájlnév: "index.html" Máskülönben ha nem teszed idézőjelbe, akkor index.html.txt néven fogja elmenteni.)

2014. febr. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
phpt csináltam nem htmlt :)
2014. febr. 21. 12:02
 7/7 Német_Tibor ***** válasza:
Nézd meg, hogy index.php legyen a neve. Ha ettől eltér, akkor azért nem tölt be. Ha jó a név, akkor a jogokat ellenőrizheted még.
2014. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!