Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Otthonról szerkeszthető weboldal?

Otthonról szerkeszthető weboldal?

Figyelt kérdés

Van egy weboldalam, amit a wysiwyg 10-es grafikus felületű programmal készítettem, mert programozni html-be egyáltalán nem tudok, C++-ba inkább( alap szinten)..Nem is ez a lényeg, viszont eddig mindig ha csak egy képet szerettem volna felrakni az oldalra, akkor mindig újra kellett építeni az oldalt, és ez elég kényelmetlen minden nap.. ezért gondoltam hogy egyszerűbb lenne ha egy olyan weboldalt tudnék készíteni, amin van egy bejelentkezési lehetőség, és egyszerűen tudnék képeket, szöveget felvinni.Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

programozni nem tudok, adatbázisokat, szervereket nagyjából tudok kezelni.



2015. márc. 5. 13:01
 1/4 Tengor ***** válasza:
Keress egy CMS rendszert és azt használd. Csak a nagyon egyedi funkciókhoz kell tudni programozni, minden más felületről megy.
2015. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Programozni HTML-ben én sem tudok, pedig ha valakinek, nekem aztán tényleg kellene tudni. Már-már arra gondolok, hogy HTML-ben nem is lehet programozni, az nem is egy programnyelv. Még kutakodok a témában, majd publikálom az eredményeket.
2015. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2015. márc. 5. 13:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Telepítettem a wordpresst, ami igazán jónak bizonyult :)
2015. márc. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!