Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok mondani olyan oldalt...

Tudtok mondani olyan oldalt ahol én csinálhatom maga az oldalt? INGYEN! Vagy tudtok mondani olyan oldalt ahol én csinálom meg az embert hogy milyen legyen neki az arca meg stb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 15:38
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

Ha nem megy a honlap készítés akkor embert gyártasz? Hol itt a logika?

Egy ingyenes tárhelyen olyan oldalt teszel fel, amilyent akarsz (amit a törvények engedélyeznek)

2015. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott a logika, hogy ha nem adunk neki oldalkészítő oldalt, akkor ha mondunk neki emberkészítő oldalt, akkor ő megalkot magának egy szimpatikus webfejlesztőt, akivel majd megcsináltatja az oldalt. :DDD
2015. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem érti a kérdést, nem önben van a hiba!
2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tollas Roland válasza:
Szerintem a társkereső oldalakon sok olyan lányt találsz akivel csinálhatsz embert, csak sajnos az arcát nem te határozod meg. De ha a lány arca szép, akkor a csinált emberé is az lesz talán, de ez még nem garancia, hogy tud oldalt is csinálni majd neked! Remélem segítettem, szép napot! ui.: oldalt csinálni lehet, hogy egyszerűbb lesz...
2015. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!