Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha van egy weboldalam kb ezer...

Ha van egy weboldalam kb ezer cikkel viszont más domainneven szeretném futtatni, ezt milyen módon lehet megoldani? Tehát semmi mást nem szeretnék változtatni, csak azt, hogy a domain más legyen

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 15:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ki van fizetve egy domainnév egy évre, viszont már megbántam a választást, de tul.képpen ha már kifizettem, tudnám hasznsálni, ha pedig lejárt az egy év, akkor az oldal tartalmát az új domainhez rendelném.
2015. máj. 1. 15:36
 2/8 anonim ***** válasza:
a tárhely szolgáltatónál kell lecseréned a domain név szervert az újra. ennyi. futhat egyszerre több is.
2015. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rendeld most az új Domainhez, régiről pedig mindent irányíts át 301 -es módon.

Így a google tudni fogja, hogy nem megszűnik, csak új címre kerül, és így nem lesz duplikált az oldalad.

2015. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az új domain akkor lesz majd h ha ez lejárt
2015. máj. 1. 16:16
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 1. 16:16
 6/8 A kérdező kommentje:
néha az az érzésem, h blogspottal jobban jártam volna...és még ingyen is van! Kidob az ember egy csomó pénzt közben pedig egy ingyenes blogspot jobban működik, kevesebb ideget emészt fel
2015. máj. 1. 16:20
 7/8 Drone007 ***** válasza:

"néha az az érzésem, h blogspottal jobban jártam volna...és még ingyen is van! Kidob az ember egy csomó pénzt közben pedig egy ingyenes blogspot jobban működik, kevesebb ideget emészt fel"

Ez teljesen attól függ, hogy milyen szinten akarod kihasználni egy tárhely lehetőségeit. Ha csak egy normál blogra van szükséged, akkor valóban kár volt pénzt adni a tárhelyért, hiszen domain nevet ugyanúgy lehet rendelni a blogspot-hoz is, és nem kell bajlódni a tárhellyel és a blogmotor telepítéssel.

2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tengor ***** válasza:

"Kidob az ember egy csomó pénzt közben pedig egy ingyenes blogspot jobban működik, kevesebb ideget emészt fel" Ha nem jár előtte utána, akkor igazából megérdemli...

Veszel egy másik domaint és ráirányítod mint a két címet. Apró pénzért elintézem neked az adminisztrációt.

2015. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!