Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Termékeket töltök fel, egyik...

Termékeket töltök fel, egyik oldalról kell szednem a képeket, másikra pedig feltölteni, viszont hiba van. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Az eredeti oldalon rendesen átlátszó hátterű png, de mikor már feltöltöm akkor fekete lesz a háttere. Mi okozhatja? PHP-s átméretezés, fájlméret csökkentés, vagy mi egyéb?

Bár való igaz hogy feltöltés után kisebb a kép.

De ami még érdekes hogy simán az oldalon fekete háttérrel jelenik meg, viszont ha jquery plugin-al nagyítom ki akkor okés, színtelen (fehér) a háttér.


2015. máj. 21. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert a .png kiterjesztésű képek átméretezésnél, vagy más kiterjesztésre való konvertáláskor elveszítik a egyedi paramétereiket.
2015. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

imagecreatefromjpeg() helyett imagecreatefrompng() kell,

imagealphablending() + imagesavealpha() -t se felejtsd el hozzárakni.

2015. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jól mondja kettes
2015. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fejlesztés nem az én munkám volt, én már csak termékfeltöltéssel lettem megbízva. De azóta megoldotta a programozó, mostmár ok. Köszi azért!
2015. máj. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!