Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Aloldalak külön index fájlban...

Ókútyafáját kérdése:

Aloldalak külön index fájlban nem problémás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát. Van egy weboldal. Egyik ismerősöm csinálta. Kissé fura a módszer, ahogyan csinálta, de egyébként nagyon tetszik az oldal.


A "beszélő" linkeket úgy oldotta meg, hogy minden aloldal külön mappában van, azokon belül új index fájl és új tartalom.


Ez mennyire jó megoldás? A google hirdetésben lehet ez hátrány vagy előny?


Itt egy példa.


mappaszerkezet:


A oldal

B oldal

C oldal

Főoldal


Főoldalról, ha rákattintok az A oldalra, akkor a link így szól blablabla... href="A oldal/". és itt van egy újjabb index fájl, amiben a fejléc lábléc ugyanaz csak a tartalom más.


Egyébként azt mondja ez az ismerősöm, hogy nem lassú, tényleg nem az mert az oldal nagy része CSS és javascript, PHP nincs benne egyáltalán.


Szerintetek ez jó megoldás, vagy lehet belőle probléma a google kereső lehet, hogy nem foja szeretni?


Nagyon jó lenne egy két okos tanács, vélemény ezzel kapcsolatban... Mert nekem ez egy kicsit "fapados" megoldásnak tűnik.


Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 13. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Statikus weblapocskánál olymindegy.
2016. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a linkek így is "beszélő" linkek ugye? mert más oldalakon a beszélő link mögött nincs per jel. Ez oldal esetében viszont van. Vagy az nem számít?
2016. okt. 13. 16:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi a bánat az a beszélő link? Nem értem ezeket a suta magyar fordításokat.
2016. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy bugyuta kifejezés arra hogy van valami szöveg ami utal a tartalomra, az elérési címben.

pl. www.akarmi.hu/ez-az-oldal/

2016. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahh, én még a "keresőbarát url" kifejezésnél ragadtam meg.
2016. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az nem beszélő, legalábbis hozzám még nem beszélt. Max beszédes.
2016. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem ezen kell fennakadni, én így ismerem. Nem hiába tettem "macskakörmöt" a szó köré...
2016. okt. 14. 07:54
 8/16 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar mentalitás. Leírok ~8 mondatot, és a válaszok egyetlen szóra jönnek, amibe (a legjobban) bele lehet kötni. A lényegre semmi válasz. Tisztelet a kivételnek. Köszönöm 1-es válaszoló!
2016. okt. 14. 07:57
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 mivel #1 már leírta a lényeget, így mi a többi részlettel foglalkoztunk inkább. :)


Továbbiakban csak akkor érdemel említést a dolog, ha ezt az oldalt az ismerősöd csinálta neked pénzért.

2016. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért számít, hogy ki csinálta és miért?


Teljesen irreleváns...

Legközelebb a lényeget írom csak le... Jézusom! Sok IQ bajnok.

2016. okt. 14. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!