Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Legjobb WordPress tárhely?

Legjobb WordPress tárhely?

Figyelt kérdés
A WordpPress.com és a Blogginger.com között vacilálok. Egyenlőre az utóbbi áll nyerésre, mégpedig az előre telepített WooCommerce ( webáruház ), illetve a sokféle pénzkeresési módszer miatt. Kit tudja, később még jól jöhet :)

2017. márc. 9. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:

Közben el is döntöttem: a Blogginger.com lesz a nyerő. A végső döntést az adta, hogy találtam egy kupon kódot kezdéshez, így 1 centért ki tudom 1 hónapig próbálni :D


Ha valakinek kellene, itt a kupon kód: TRYFOR1CENT



Szívesen :)

2017. márc. 9. 19:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Blogginger és hasonlók az ügyfél függővé tételére épít.

Lényegében egy előretelepített WordPress webfelület.

Minden más amit előnynek vélsz, csak a marketing rizsa.


Személy szerint messzire kerülöm a WooCommerct. Mint fejlesztő, mint felhasználó. :-D

Ha nem csak pár terméked van, hanem akár több száz, ne adj isten több ezer,

akkor annyira lomha lesz, hogy kín kivárni egy-egy oldal váltást is.

Tudom, türelmetlen vagyok de nem szeretem nézni a forgó karikát, mert vissza dob a betárcsázós internet korába egy ilyen oldal.

2017. márc. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Blogginger maradt, NAGYON bevált!
2017. márc. 29. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ahogy a pingek mutatják, a világ leggyorsabb WP hosztingja a WPengine. De megfizetethetetlen (30 dollár csak havonta, kuponnal 20...).

Az első három helyen ott van a Szlovák Websupport is (sok országra el is terjedtek, Magyarban pedig webonic.hu címen találhatod őket). 14 nap próba is van, leadod a rendelést és azonnal működik, vagy a végén kifizeted vagy nem...

2017. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már Bloggingeren is van 14 napos trial :)
2019. dec. 16. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Akinek több ezer terméke van, az már kb világcég, megengedheti magának hogy saját fejlesztésű weboldala legyen. Az ilyen ócska viszonteladókból meg már dunát lehet rekeszteni, abból nem is kell több. Ennyi.
2019. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem telepítesz egy bérelt tárhelyre saját wordpresst?

Pl itt:

[link]

2019. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!