Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weblapot készítsek? Ti...

Milyen weblapot készítsek? Ti milyet néztek meg szívesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nincs ötletem. 14 éves vagyok jelenleg, HTML, Javascript, illetve CSS-t gyakorlom, de nem jut eszembe semmilyen ötlet, ami érdekli is az embereket jobban. Egy érdektelen weboldalt nem akarok készíteni, ugyanis igényes weboldalt akarok, feleslegesen nem akarok munkát belefektetni.

2017. ápr. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csöcsök\motorok\shaderek érdekelnek, ha mindhárom egy helyen lenne elérhető valószínűleg szívesen látogatnám az adott oldalt.
2017. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ötletek nélkül igencsak nehéz lesz fenntartani egy weboldalt.
2017. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen olvasnék egy értelmes leírást a Laravel API Authentikációval kapcsolatban.

Amúgy fordítva ülsz a lovon, ha most csinálsz egy weboldalt az teljesen öncélú lesz, nem az lesz az értelme, hogy valamilyen információt/szolgáltatást nyújtson, hanem hogy Pistikének legyen egy oldala, amivel tud vagizni számtechórán.

2017. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ötletem van, vagyis hát az amit én szeretek, a történelem, de ez sajnálatos módon sok embert nem érdekel, erre sajnos nincs igény ahogy észreveszem.
2017. ápr. 21. 15:44
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem akarok én ezzel "menőzni". Egyszerűen csak akarok létrehozni egy weboldalt, és nincs érdeklést felkeltő témám. Amúgy hobbi szinten szeretném ezt csinálni...
2017. ápr. 21. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyenek rajta az aktuális hetet követő heti nyertos lottószámok, és csak azok.
2017. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SimkoL ***** válasza:
Most talán a legkeresettebb lenne a korábbi érettségi feladatok megoldása, sok-sok magyarázattal.
2017. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!