Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb módszer a...

Melyik a legjobb módszer a honlapom keresőoptimalizálására? Önképzés, kiszervezés havi díjasan, kiszervezés egyszeri díjasan, kiszervezés sikerdíjasan? És a pr cikkek és link építésért külön kell fizetni? Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Ez egy ruházati oldal lenne, szóval blogot tartalommal nem lehet fel turbózni.

2017. máj. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az önképzés, vagy munkatárs képzése. Én biztos nem fizetnék egy vadidegennek azért, hogy belekontárkodjon a kódomba!
2017. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antal-Pap Judit válasza:

Az önképzés jó, de rengeteg idő. Az ingyenes anyagokból is sok minden elsajátítható: pl. Szilágyi Balázs: honlaprafel weboldala.


Ha érdekel a téma, akkor érdemes tanfolyamra menni, ha tehernek érzed, akkor pedig kiszervezni.


Az egyszeri díjasnál megkapod a tennivalók listáját, de neked kell vele dolgozni. Ha nem csinálod meg, amit leírtak, akkor kidobott pénz.De olyan nincs, hogy egyszerre letudod a keresőoptimalizálást, mert ahogy fejlődik a honlap, mindig lesz új kulcsszó (potenciál), amit meg kell célozni.


A havi díjas megoldás azért jó, mert rugalmas. Minimum 2-3 hónap kell, hogy beérjen. Én pl. 3 hónapra szoktam szerződni garanciával.


A linképítésért pl. 100 Ft/ link egy fillért se adj. A tömeges katalóguslinképítést még büntetheti is a Google.


A linképítést inkább úgy képzeld el, hogy megkeresel a témádhoz kapcsolódó weboldalakat, és megkéred őket, hogy egy bizonyos oldalon meghatározott horgonyszövegre, adjanak linket. Ehhez persze le kell tenni valamit az asztalra- Nem pénzre gondolok, hanem hasznos tartalomra.


A blogírást mindig javasolják webáruházaknak is. A google célja, hogy hasznos tartalommal lássa el a keresőket. Akkor kerülsz a találati lista élére, ha ezt biztosítod.


A PR cikk is jó ötlet, ha megtalálod a megfelelő felületet.


Javaslom, hogy nézesd meg a weboldalad seo szempontból. Én videós elemzést szoktam küldeni a hibákról - ez ingyenes. HA érdekel, írd be a keresőbe, hogy Antikaotika-SEO

2017. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antal-Pap Judit válasza:
Egyébként a legtöbb seós hozzá sem ér a weboldaladhoz, és a kódjaidba se túr bele, csak elmondja pontosan, mit csinálj. Szerencsés vagy, ha meg is csinálja helyetted. :-)
2017. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én főként itt szoktam manapság olvasgatni, persze sok jó weboldal van még. Nézd meg szerintem érdekesek a bejegyzések.


[link]


E mellett szerintem nagyon is lehetne blog tartalommal turbózni az oldalad. A ruhákról, aktuális trendekről, divatról mindig lehet írni, és a hölgyek szívesen is olvassák. És nem mellesleg seo szempontból is nagyon jó. De ezt biztosan Te is tudod már! :)

2017. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!