Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tényleg több év tanulás kell...

Tényleg több év tanulás kell hozzá, hogy az ember webfejlesztőként el tudjon helyezkedni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mér, mit gondoltál, hogy 1 hét OKJ?
2017. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van egy infós diplomám, de az egyetem alatt nem ezzel foglalkoztam. Így mennyi idő lehet megtanulni eladható szinten?
2017. szept. 22. 07:17
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az alapokat meg lehet tanulni pár hónap alatt, mint bármilyen programnyelvet. Ahhoz, hogy jó legyél benne, folyamatos tapasztalat és folyamatos fejlődés szükséges. De ezt informatikusként ugyebár pontosan tudod, mivel az informatika MINDEN területén fontos a folyamatos fejlődés, folyamatosan lépést kell tartani a változó körülményekkel, lehetőségekkel, trendekkel.
2017. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, és ráadásul követned kell a fejlődést is.

A felsőfokú vagy csak IOKJ -s képzés arra elég, hogy az alapokat megtanítsák.

A tudás 90% -t neked kell adni, hozzáépíteni, és folyamatosan fejlődni.

Ez nem egy asztalos szakma, ahol 40 éve tanult eszközök és technikák még ma is megállják a helyüket. :-)

2017. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ács viszonylag jó keres, én elgondolkodtam a váltáson, és egy OKJ -s tanfolyam is elegendő. :-)
2017. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Osszesen 5 ev nallam :)
2017. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
+De lehet, masnak nem 5 ev hanem 3 ev. Ez tolled fugg ;)
2017. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 éve tanulom, és 12 éve dolgozom benne.

Nem maga a programozás ami sok időt vessz el,

azt viszonylag gyorsan meglehet tanulni.

A különféle szemléleti módok, libek, API integrációja...

Na'h ott válik igazán időigényessé, és folyamatossá.

2017. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jo. Ertem. Ezzel az 5 evvel nem azt mondom, hogy igen is perfect vagyok. Nem azt akarom irni, de ha valamit kernek meg tudom csinalni. Nekem a php tetszik a legjobban. Anno eleg sokat tanultam olvastam/ peldaprogramokat oldottam meg. Ha sok idot szansz ra es tenyleg oda teszed magad akkor igen is meg lehet tanulni barmit igaz evekbe telik. En nem programozta nekem az elso a php-volt. Tiszta chaos volt minden. Szoval szamomra eleg bonyolult volt minden. Forraskodot olvastam probaltam ertelmezni. Majd peldaprogramokat neztem es az alapjan en is irtam. Ezzel azt akarom irni, hogy idoigenyes ha sokat tanulsz (ha van idod) akkor meg lehet tanulni. Most a C++-t tanulom. Most ott vagyok, hogy egy szamologepet probalok irni.
2017. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Te amúgy kinek válaszolgatsz?
2017. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!