Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy összetettebb weboldalt,...

Egy összetettebb weboldalt, felhasználókezeléssel, regisztrációs lehetőséggel belső rendszerrel, automatizációval (pl. fizetés, számlázás…) milyen nehéz programozni? Meg lehet-e tanulni a hozzá szükséges dolgokat autodidakta módon?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz.

Megtanulható autodidakta módon.

Ezen hozzászólás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

#3-as hozzászólásában már belinkeltem egy, a szükséges tudásanyagot összefoglaló leírást.

2017. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon.

Meg.

2017. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulni és megcsinálni nem olyan nehéz, szerintem egy év alatt, napi 1-2 óra tanulással bőven el lehet jutni idáig. De JÓL megcsinálni, na az a nehéz. Ügyelve mindenre, a biztonságra, a modularitásra, hogy ne egy bugos, összehányt ementális spagetti legyen, hanem tisztességes OOP, ésatöbbi.
2017. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz, inkább válassz egy Wordpress-t vagy hasonlót. Az sem egyszerű azoknak akik nem értenek hozzá, de ott legalább könnyű beletanulni.
2017. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt milyen nehéz programozni?

Nekem "könnyű", csak idő mire mindent jól megírok, még úgy is hogy egyes részeit már megírtam, és max kicsit átalakítani, bővíteni kell.

Neked Q. nehéz, és rengeteg idő, de nem lehetetlen. :-)


Meg lehet-e tanulni!?

Meg lehet, sőt lényegében minden programozó autodidakta módon tanul(t), iskola padba csak az alapok alapjait kapod meg, és rengeteg elméleti tudást, függetlenül hogy OKJ -s "gyors talpaló" vagy felsőoktatási képzés.

2017. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Májműtétet meg lehet tanulni autodidakta módon? Ez is ilyen. Az orvoslás és a szoftverfejlesztés két különböző szakma és tudomány. Közös a kettőben hogy évek kellenek a tudás megtanulásához és a gyakorlat szerzéshez és nem árt ha az egész egy iskolával kezdődik az alapok elsajátításához. Ha már valaki profi akkor jöhet az autodidakta továbbképzés.

Részt vettem néhány hasonló rendszer elkészítésében és évtizedes múlttal rendelkező profi szoftverfejlesztők dolgoztak velem. Nekik megfelelő tudással és tapasztalattal is hónapokig tartott mindent megcsinálni és elintézni.

Eleve felesleges újra feltalálni a melegvizet mert már vannak ilyen olcsón bérelhető webshopok integrált fizetési és számlázó rendszerrel ráadásul nem is egy. (de most egyet említek csak példának: unas.hu)

2018. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!