Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Össze tudnátok gyűjteni a...

Össze tudnátok gyűjteni a weblapokat támogató cégeket?

Figyelt kérdés

Természetesen nem kell az összes. Nekem is lesz hamarosan egy saját honlapom webshoppal, meg fórummal, és ahhoz szeretnék szponzorcégeket. A témakör: tudomány, filozófia, ideológia-politika, és talán kicsit a teológia is. Az a koncepció, hogy reklámért cserébe fizetnének bizonyos nézettségenként nekem.

Ha lenne egy szép hosszú listám az olyan cégekről, akik potenciális támogatók lehetnének, akkor szívesen írnék nekik, felhívnám őket, ha kell találkoznék is velük. Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Hogy keressek ezekre rá?



2018. jún. 17. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

" Az a koncepció, hogy reklámért cserébe fizetnének bizonyos nézettségenként nekem."

Erre szolgál például a Google AdSense de vannak alternatívák:

[link]

vagy magyar alternatíva:

[link]


A másik megoldás, hogy miután elegen látogatják az oldalad, a statisztikák tükrében elhelyezel egy médiaajánlatot az oldalon, és feltünteted, hogy bizonyos hírdetési felületért milyen árat szabsz meg.


Példa - Origó:

[link]

Index:

[link]

444.hu:

[link]

kuruc.info:

[link]

2018. jún. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nekem az a koncepcióm, hogy hadd ne én szabjam meg az árat, hanem a támogatók. Kitöltenek egy űrlapot, amiben megírják mennyit fizetnének alaphelyzetben, és mennyivel többet az 5., 4., 3., 2. és az 1. helyért (rangsorolva lennének a szponzorok). Mindenki ír valamennyi összeget, és kapunk egy szép mátrixot, valamilyen lineáris optimalizációval fel lehetne állítani azt a sorrendet, ami után a legtöbb pénzt lehet elkérni. Ez a nagy tervem.

Tehát akkor írjak ezeknek a honlapoknak, hogy bizonyos nézettségenként mennyit fizetnének?

U.i. a szponzorok egy külön fülön jelennének meg csak.

2018. jún. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!