Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok tartalmat feltölt...

Hogyan tudok tartalmat feltölteni a weboldalamra?

Figyelt kérdés

A domaint már és a tárhelyet már megvettem a rackhost.hu-tól. A tárhelyhez már hozzá is rendeltem a domaint, de itt elakadtam.

Hogyan/mivel tudom létrehozni a weboldalam kinézetét és azt hogyan tudom elérhetővé tenni?

Totál kezdő vagyok a weblapkészítés terén, totál kezdő weblapot is szeretnék létrehozni.



2018. jún. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Kissé fordítva ülsz a lovon.
2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert?
2018. jún. 20. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Mondok egy hasonlatot: "Vettem egy üzlethelyiséget, ki is tábláztam jó nagy betűkkel a bejáratnál. Hogyan tudok előállítani egy terméket, amit árulni tudok?"
2018. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis először kellett volna megterveznem és utána domaint vennem?
2018. jún. 20. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak előre elkészített weboldalak, amiket a telepítés után már a webes admin felületükön lehet módosítgatni, testreszabni, nem kell hozzájuk programozói tudás. Ilyen pl. a WordPress. Tessék némi segítség egyenesen a rackhosttól a telepítéssel kapcsolatosan:


[link]

2018. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimpla: megbízol egy evel foglalkozó szakit.. Vagy összegányolsz magadnak egyet és nézel mint a moziba, hogy pár hónap után miért lettél carrá hackelve..
2018. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5/6 köszönöm, simán meg tudtam csinálni az alapján, amit te és a linkelt oldal írtatok.


Többieknek ment a piros pacsi! :)

2018. jún. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!