Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az lenne a problémám hogy a...

Az lenne a problémám hogy a WordPress the_title () függvénye az oldal címét irja ki a post címe helyett. Pedig mindent ugy csináltam ahogy videókba meg weboldalokon láttam. Hogy tudnám kiiratni a postot? Irtok nekem egy ilyen kódrészletet? Pls

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 17:49
 1/8 Argloss ***** válasza:

Tessék, itt van egy pár példa:

[link]


Valószínűleg azt rontod el, hogy rossz helyre írod. Akkor írja a bejegyzés címét, ha bejegyzést kérsz le, máskülönben meg az oldal címét.

2018. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
Javaslom, hogy tölts le különféle témákat és nézegesd meg, hogy azokban milyen megoldásokat használnak.
2018. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt irja az oldal amit linkeltél hogy a kód csak a sablon index.phpjában lehet! Ahol egyébként működik is. De nekem egy másik fileba kéne kiiratnom a postokat mégpedig a page-14.php ban! Ezt hogy tehetném meg? Meg azt is irja az oldal hogy elvileg templateké t is működik a kód, akkor próbáljak meg templatet csinálni a kódból és beilleszteni az oldalra? UI: Az index.php-t nem használom semmire de csak ott működik a kód.
2018. aug. 6. 10:01
 4/8 Argloss ***** válasza:

Úgy érzem nem sikerült rendesen megnézned a linkelt oldalt. A the_title() fügvény akkor adja a cikk nevét, ha abban a ciklusban van ami lekérdezi a bejegyzéseket. Akár widget-be is pakolható...


if ( have_posts() ) {

while ( have_posts() ) {

the_post();


the_title();

the_content();


} // end while

} // end if


Öööö. Nagyon remélem, hogy a page-14.php nem a cikkek 14. oldala.

2018. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Argloss ***** válasza:

[link]


A template-ek arra jók, ha egy oldalt teljesen más elrendezéssel akarsz. (pl.: főoldalt)

2018. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Algross! Már a kérdés kiírása előtt ugy irtam meg a filet!
2018. aug. 8. 15:58
 7/8 A kérdező kommentje:
A többi sablonban átláthatatlan sza*r módszert használnak get template partot
2018. aug. 8. 16:00
 8/8 Argloss ***** válasza:

Sajnos a transzdimenzionális kódszimatolóm éppen náthás, így nem tudom, hogy mit hogyan csinálsz. Hagyományos módon se tudom megnézni, hiszen nem biztosítottál semmilyen kódot, a téma nélkül pedig nem lehet tudni, hogy pontosan mit csinálsz rosszul.


A get_template_part() kb olyan, mint az include(). Ha nem tudod átlátni, akkor a megnevezett fájlt bemásolod a get_template_part(); helyére.


page-lake.php:

<?php

echo '...';

get_template_part('duck');

?>


duck.php:

<?php

echo 'hápháp';

?>


Ez történik:

<?php

echo '...';

echo 'hápháp';

?>

2018. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!