Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell weboldalt létrehoz...

Hogyan kell weboldalt létrehozni? (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Regisztráltam a wordpress-re, ott tudtam csinálni egy weboldalt, de eltűnt, nem tudok bejelentkezni és azt írja ki, hogy nincs ilyen e-mail címmel regisztráció. Pedig biztos, hogy beregisztráltam, bejegyzést is közzé tettem már rajta, de nyomtalanul eltűnt az egész. Hogy lehet ez? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ha facebookon szeretnék egy oldalt csinálni, azt kizárólag a saját facebook profilommal tudom megtenni? Én úgy szeretném, hogy anonim legyen, szóval senki se tudja, hogy én vagyok az oldal mögött, de én úgy láttam, hogy ez nem lehetséges. Köszi ha válaszoltok


2018. aug. 6. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csinálsz egy oldalt, senki nem fogja tudni, hogy te vagy mögötte, ha nem adod meg nyilvánosan.

Az, hogy a saját fiókoddal csinálod, csak azért van, hogy könnyebben kezelhesd.


Van egy ilyen opció, hogy csapattagok, ha leokézod, megjelensz, de nem vagy köteles kitenni.

2018. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor törölnek tartalmat / oldalt ha az a jogszabályokba ütköznek, illegális dolgot tettél közzé.
2018. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!