Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik webtárhely szolgáltatót...

Melyik webtárhely szolgáltatót ajánlanátok az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt, ami jelenleg dot.tk-s ingyenes domainen és AwardSpace-s egy éves 0.99€-s webtárhelyen működik. Viszont pár hónap és lejár az év és utána AwardSpace-n 79€ egy újabb év. Próbának jó volt egy évig, le is lehet mondani, csak melyiket válasszam helyette? Lehetőleg havi 1€ vagy az alatt lehet olyat kapni ami akár több évre (nem csak egy) havonta ennyi, tehát 1€ marad? Domain se ártana mellé. Van ilyen szolgáltató, akinél akár 2-3 évre meg tudom kötni ezekkel a feltétellel?

(azért ne küldjetek el a sunyiba, hogy mit akarok ennyi pénzért :D, Nem bevételszerző honlap, viszont több látogatós.)



2018. aug. 8. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Kb. ez a legolcsóbb amit ki lehet hozni.

Ingyenesnek mondja, de a domain cím árában benne van az ~1500 FT/év a tárhelynek.

Annyi hogyne akarj méretes CMS -t futtatni, mert az nem igen fog menni.

2018. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ment a zöld.
2018. aug. 9. 07:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tegnap még találtam tarhely.com-ot ott 900 Ft-ért van 1 évre tárhely, az milyen minőségű, gondolom ott sem lehet túlságosan terhes dolgokat futtatni?! És a .hu domain csak 2400 két évre
2018. aug. 9. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!