Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ismeretek szükségesek...

Milyen ismeretek szükségesek egy webprogramozónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középiskolás korom óta szerettem volna megtanulni rendesen a szakmát, de valamiért mindig csúszott a dolog, és sose kezdtem bele, csak hobbi szinten műveltem. Viszont, most már végre tényleg szeretném elsajátítani. Kinéztem egy tanfolyamot, aminek a tematikája tartalmazza a PHP-t és némi adatbázis kezelést. Ám ezt magamtól is tudom, hogy édes kevés. Viszont mellette itthon szeretnék minél több tudást elsajátítani.


Front-end résztől a HTML5 és CSS3 az megy. Arra lennék kíváncsi, mik most az elvárások? Miket érdemes mindenképp megtanulni?


Gondolok itt olyanokra, hogy SASS, LESS, JS, stb... Szóval, hogy mi a "menő" mostanában, mi az elvárt. Minden, ami fontos lehet.


Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 9. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe az alábbi összefoglalót:

[link]

2018. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pár évente változik mi a menő, mire bele tanulsz más lesz. :-)
2018. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!