Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WordPress-be lehet ilyen...

WordPress-be lehet ilyen készíteni?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a GPortált, annak talán ismerős lehet a Hírek/Cikkek modul. Az lenne a kérdésem, hogy ilyet lehetséges csinálni WordPress-ben?

2018. aug. 10. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a gportálon voltak hírek/cikkek? Az komoly.
2018. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
Nos nem tudom, hogy milyen ott, de az biztos, hogy megvalósítható wordpressben is. (10000+ bővítmény meg téma van hozzá)
2018. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Argloss ***** válasza:
No meg írhatsz sajátot is.
2018. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a GPortálról barmilyen formában is példát kéne venni.
2018. aug. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nos nem tudom, hogy milyen ott, de az biztos, hogy megvalósítható wordpressben is."


-Nem mondod?

Képzel van drupal, joomla, WP, és még 1M cms amivel meglehet csinálni, de mondok jobbat, kb ugyanennyi egyedi fejlesztésű, oldal van még.

2018. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Argloss ***** válasza:

Köszönöm 23:34, ezt jól megmondtad nekem, viszont fel szeretném hívni a figyelmedet arra az apróságra, hogy a kérdező kifejezetten a WordPress iránt érdeklődött, a felsorolásod teljesen szükségtelen ide.


Ha kérdéshez kapcsolódó felsorolást akarunk, amivel el lehet érni a gportálhoz hasonló, vagy azonos cikkek modult, akkor valami ilyesmi lenne: téma, plugin, saját készítésű plugin

2018. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ne etesd a trollt. Itt a számítástechnika kategóriában a százalékok nagyon beszédesek. :)
2018. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a választ! Igen, kifejezetten a wordpress érdekelt, mert sajnálatos módon csak ezt ismerem. Bár próbáltam a plugin dolgot, egy hónap elteltével sem tudtam elsajátítani a "trükköket", így maradok a GPortálnál.

Azért mindenkinek köszönöm a hasznos információkat, egyszer talán sikerül megtanulnom egy komoly weboldal szerkesztését. :)

2018. okt. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!