Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok NEM ismerősöket...

Hogyan tudok NEM ismerősöket meghívni facebook-csoportba?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb felső oldal, tagok felvételénél
2018. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig csak úgy sikerült, hogy ismerősöket hívhatok meg. Ezek szerint olyan embert, aki nem ismerősöm, azt nem is hívhatom meg egyetlen csoportba sem?
2018. szept. 18. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére olyanokat nem tudsz, különben állandóan mindenhonnan ilyen meghívások érkeznének... Sokan épp emiatt jelölgetnek ismeretleneket és gyűjtenek össze 5 ezer ismerőst.
2018. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bebaszna ha lehetne ilyet csinálni.
2018. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csinálsz egy Facebook oldalt, hozzákapcsolod a csoportod. Az oldal lájkolóit be tudod hívni a csoportodba (oldal/csoportok/meghívás). Az oldaladat megosztásokkal, sok-sok tartalommal tudod népszerűsíteni, vagy használod a facebook fizetős hirdetési felületét.
2018. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

kedves 5/5!

már négy éve írtad amit, de hátha olvasod a kérdésemet.

van egy fb oldalam évek óta, követőkkel, kedvelőkkel. mostanában indult egy fb csoportom.

úgy tudtam összekapcsolni a kettőt, hogy a fb oldal a csoport tagja lett. de sehogysem tudom oldalként meghívni az oldal kedevelőit / követőt a csoportba. nincs ilyen funkció. nem látok a szmemetől vagy tán azóta megszűnt, nem tudom.

van valami ötleted? köszi!

mások ötletei is érdekelnek!

2022. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!