Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek egyszerűen...

Hogyan készítsek egyszerűen blogot ( gasztro)?

Figyelt kérdés
Egy gasztroblogot szeretnék indítani ahol megoszthatom a receptjeimet. Olyat keresek , ami ingyenes, egyszerű használni és szerkeszteni.

2018. szept. 29. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, van egy pár:


[link]


Hogy melyik egyszerű neked, azt ki kell tapasztalnod. Próbálj ki párat egy minta blog készítésével. A google rengeteget segít, ha nem értesz angolul, akkor is rengeteg youtube videó van, amiből meg lehet érteni a platform vagy blogmotor használatát. Pl.:


https://www.youtube.com/watch?v=O2XWp7jvuXo


Kulcsszavak:

Ha alapokra vágysz: wordpress/yola/wix/stb simple blog tutorial

Ha valamiféle hibát találsz, akkor beírod a googleba annak a nevét, amivel dolgozol és mellé a hibaüzenetet.

Ha ötletek kellenek: gastro blog temlates

2018. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a wordpress.com-ot javaslom, ingyenes és sok funkció.
2018. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Használd WordPress-t, én azt tudom javasolni neked.

-Kifejezetten blogoláshoz lett kitalálva

-Rengeteg sablon elérhető már hozzá

-Rengeteg bővítményt telepíthetsz az oldaladhoz, ha valamilyen plusz funkcióra lenne szükséged (Bár a túl sok bővítmény telepítése nem túlzottan ajánlott dolog).

-Rengeteg magyar oktató videó is van hozzá.

Itt érheted el a blogoláshoz készült WordPress-t (Nem mintha a letölthető verzió nem blogolásra lenne kitalálva, de ott már bizonyos tudásra szükség van annak a használatához): [link]

2018. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!