Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Google miért nem tud beindex...

A Google miért nem tud beindexelni egy új oldalt 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja létrehoztam egy új weboldalt, német domain névvel. Beregisztráltam a Google Search consolra, az Analyticsbe, mindent a SEO szabályai szerint csináltam, mégsem jelenik meg a keresőben, egy kulcsszóra sem. Mi lehet a gond? Vagy újabban ilyen sokáig tart egy új oldal elhelyezése a találati listán? Hirdetnem kellene talán?
2018. okt. 12. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Indexelni indexelte csak az adott kulcsszóra kb a 100M-ik helyre tette.

Egyébként meg kb 10M dolog lehet, de nehogy azt hidd hogy létrehozol egy oldalt és egyből Te leszel az 1., ez nem így működik.

2018. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mitől lehet az, hogy emberi szemmel a témába sem illő oldalak mégis a 8-10. helyen vannak, míg az én témába vágó oldalam a ki tudja hány ezredik?
2018. okt. 12. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Több blacklinkje van, felhasználó barátabb az oldaluk stb, még ha nem is témába vágó. 2 hónap a minimum ami alatt listázza általában, 2-6 hónap szokott inkább lenni.


Kulcsszavaidat normálisan használtad, az oldalad fel van töltve tartalommal, vannak háttér linkjeid, stb? Ha gondolod ránézhetek az oldaladra ha elküldöd privátban.

2018. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*backlink
2018. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mem értel hozzá. Nekem egy demo fórum fut alig pár userrel, mégis az első oldalra kidobja a kereső.
2018. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!