Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal egy cègnek?

Weboldal egy cègnek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Junior webfejlesztő vagyok ès adott egy lehetősèg,hogy weboldalt csinàljak egy cègnek. Semmi extra, par oldal elèrhetősèg,törtènet stb.. bootstrapel összekalapalam hamar. Nos az lenne a kèrdèsem,hogy mennyi pènzt kèrjek èn ezèrt? Nem igazan üzleteltem mèg ezzel nem szeretnèk sem tùl sokat na de tùl olcsòn sem:)


Aki kicsit jàrtasabb a tèmàban ès lenne szìves leìrni,hogy szokott ez lenni azt megköszönnèm!



2018. dec. 8. 06:05
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs az elìràsokèrt, mèg koràn van!
2018. dec. 8. 06:06
 2/8 A kérdező kommentje:
apropò valamint mèg a host szervert,hogy cèlszerű elintèzni?
2018. dec. 8. 06:21
 3/8 anonim ***** válasza:
60-80 ezertől... + számlát ne felejts adni!
2018. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
természetesen! köszönöm!
2018. dec. 8. 06:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
+ szerzodes sem art amiben le van irva hogy mi van a fejlesztesben, kulon kolsegek, modositas karbantartas, frissites stb.
2018. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na'h ja... szerződés! Mert nélküle, még ezt is, meg ezt is légyszi, akkor legyen még ez is...

Aztán a sima plakát oldalból lesz pl. egy webáruház, kártyás fizetéssel, de többet szeretné kérni a plusz gomb/funkció akkor jön a duzzogás.

Bár szerződés mellet is előfordul hogy az ügyfél zokon veszi, hogy "mindenért pénzt kérek".

Én egy ilyennek csak annyit mondtam (lakás felújítással foglalkozónak), ha az ügyfél végül meggondolja magát, és plusz szobát, vagy nagyobbítást akar, azt akkor ingyen megcsinálja neki? :-D

Hát nem válaszolt, és azóta is duzzog, mert senkit nem talál aki olyan jól megcsinálná neki mint én csináltam, és én pedig elküldöm, mert épp más projektbe vagyok benne. :-)

2018. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat, tuti tippek!
2018. dec. 8. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
De az sem mindegy, hogy pl. használsz-e adatbázist. Az oké, hogy responsive a bootstrap miatt, de a tartalmat honnan szeded? Van 5 db html fájlod, vagy mondjuk 1 php és sql? Esetleg készítettél hozzá felületet, ahol tudja módosítani a tartalmat? Ezek is közrejátszanak szerintem.
2018. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!