Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ért valaki a Putra Writer...

Ért valaki a Putra Writer programhoz?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni a Putra Writer nevű programhoz.

Info tanár feladott nekünk egy házit, hogy csináljunk 3 oldalas "weblapot" az adott témáról, és az a kérdésem akadt hogy mégis az egész programot hogy kell használni?

Mert át néztük órán, csak hogy a tanár elég rosszul magyaráz, mindent egyszerre nézünk és utána próbálhatjuk ki a programot.


A lényeg annyi lenne hogy az oldal készítést kéne megmutatni, aztán menne a dolog.

Előre is köszönöm



#weboldal készítés #informatika #házi dolgozat #beadandó #hosszú házi #Putra Writer #Putra Ware
2018. dec. 9. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy sima HTML szerkesztő. Szerintem nem kötelező ezt használni, akármilyen editort használhatsz, hisz HTML a kimenet.
2018. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyi a hiba hogy ezzel a programmal kell megcsinálni.

Nem konkrétan weblapot kért, hanem a programban megcsinálni a 3 oldalt.

2018. dec. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy mivel HTML kód, így baromira mindegy, milyen programmal csinálod, mert nem fogja tudni megmondani?!
2018. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"dec. 10. 20:50"

Ez nem igaz. A metaadatok közé (esetleg kommentbe) be szokták írni a szerkesztők a nevüket. Továbbá általában egy adott struktúrát követ az általa generált html kimenet ami az adott szerkesztőre jellemző.

2018. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Ez NEM wysiwyg editor, hanem sima HTML editor. Meta-ba meg akármit beírhatsz...
2018. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, nem ismerem a programot. Az hogy a kérdező feltehetően nem használt semmilyen programot erre az eddigi életében, akkor az ebből a szempontból vélhetően nem könnyebbség neki, ha egy sima jegyzettebbel oldaná meg e helyett. A html alapjai után kéne utána nézned (kérdező). Utána nem tudom mi a kérdés, ha az megvan, vagy ha csak nincs teljes homály e téren. Begépelni, próbálgatni elmenteni megjeleníteni kell lényegében. Csak egy példa ami konkrét kérdés lenne : "Nem tudom hogy kell elmeneti amit a Putra Writer-be csináltam html kódot, ebben kérnék segítséget."
2018. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!