Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Weblapkészítés

A kérdés

Melyik honlapról érdemes elsajátítani a weblapkészítés alapjait, ha angolul is tudok?

1. [link]

2. [link]

3. más egyéb?

A HTML és CSS nyelveket már magabiztosan tudom használni. De tudom, hogy ez még mindig a nullához közelít. A JavaScript, SQL és PHP-vel folytatnám szabadidőmben ezzel foglalkozva.

márc. 10. 22:49  Privát üzenet  

A válasz

MDN nagyon jó még, nekem is sokat segített :)

PHP asszem nincs, de JS meg Python (szerver) van

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 11. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarként érdemes lenne angolul elvégeznem a pszichológia szakot?
Érdemes úgy külföldre utazni, hogy nem beszélek angolul?
Corvinuson érdemes angolul tanulni 1-1 szakot? Milyen szintű nyelvoktatás van ott?
Ez a program még csak angolul érhető el? Egyáltalán érdemes telepíteni? Vélemények?
Valaki dolgozik e az ITSH nál vagy volt e állás interjún a telefonos beszélgetés után ami angolul zajlott. Mire lehet számítani? Mire érdemes figyelni, több körös vagy azonnal...
Érdemes Windows Vistát felraknom? Windows 7-et nem próbálom még, mert nincs meg magyarul csak angolul és nem terhelem agyonra a gépet.

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Weblapkészítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!