Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Seo, a szukseges rossz?

Seo, a szukseges rossz?

Figyelt kérdés

Csaladi vallalkozasunk van, idoszeru volt a weboldal fejlesztese, igy az unas valasztasa utan elkeszitettem egy webkirakatot. Szep, jo, mukodik, lehet nezelodni rajta, ezzel nincs problema, mivel kisebb varosban vagyunk es nem igazan van hasonlo vallalkozas (weboldaluk egyaltalan) elsokent jelenunk meg a talalatok kozt.

Felbuzdulva elkezdtem gondolkodni egy webaruhaz nyitasan, meg is lenne mit arulnek, viszont elegge megijesztett a keresooptimalizalas tema. Egy webaruhazban ugye meg kellene talaljanak az orszag barmely pontjarol. Napokig bujtam a temat, videok, forumok, blogok, de meg mindig ott tartok, hogy semmit nem ertek az egeszbol, nem tudom hogy mukodik, mit es hogyan kell csinalni, es ettol elment a kedvem az egesztol.

Ennyire fontos lenne ezeknek az allitgatasa, es ennyire befolyasalja a talalatok sorrendjet? Nektek hogy sikerult megerteni es megtanulni ezt a temat?



2019. márc. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Persze, egy nagyon jól optimalizált weboldal, megfelelő kereső kulcsokkal sokat dobhat a találatokon, elsőnek én a google adwords-nek néznék utána, nem hiába van erre egy egyetemi képzés :)
2019. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az adwords nem csupan a fizetett hirdetest jelenti?
2019. márc. 17. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
#2 De!
2019. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A SEO elég komplex dolog, mivel a google szeretné a legjobb találatokat adni a keresőknek - mert így fogják mindig a Gogle-t használni.


Éppen ezért ha lassú az oldalad, hiába jó a taratlom, hátrább sorol.

Ha nem jól töltöd fel a képeket, vagy jó a kép neve de nincs tömörítve, felejtős. SSL kell.

Ha nem elég a szöveg mennyisége az oldaldon, felejtős.

A szövegkörnyezet is fontos, nem csak a kulcsszavak. Sőt, ma már egyre kevésbé fontosak a kulcsszavak, sokkal inkább kifejezések, mondatok kellenek.

Évek alatt ha sokat olvasol erről és csinálsz pár oldalt, rájössz mi hogy működik.

2019. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!