Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vannak olyan oldalak, mint a...

Vannak olyan oldalak, mint a www.zsibvasar.hu/hirdetesek ezt úgy értem, hogy csinálok nekik bannert/weblapot, ilyenek és adnak érte vmi cuccot, vagy pénzt?

Figyelt kérdés
Ilyen oldalakat keresek és mielőtt fikázna akárki is, hogy előbb tanuljam meg ezt, vagy azt: web-programozó vagyok!
2010. júl. 3. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha programozó vagy hogy tehetsz fel ilyen kérdést? Na lényegre térve így sose! Ez megvalósíthatatlan. Minden banner úgy müxik hogy nekik van sajátjuk és pagerank hatásár amit kidob a google és utánanéznek hogy 1x

1. napi látogatók létszáma

2. regisztrált tagok


szal így hogy felkeresed őket az nagyon felejtős mert még el se küldöd nekik a mailt az árajánlattal már vissza is küldték hogy thx de nem élek vele. De viszont ha van egy faxán működő weboldalad aminek napi látogatottsága nagy vagy sok regisztrált tag van rajta akkor már más a helyzet, de am minden esetben a bannert elhelyező keres meg.

2010. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de félreérthettél! Nem ez volt a kérdés! Nem arra vok kíváncsi, hogy hogyan kell hírdetni, hanem, hogy van-e olyn oldal, ahol ha csinálok weblapot, vagy bannert nekik kapok érte cuccot. Magát a fájlokat és a dizájnt csinálnám meg, vagyis összephotoshop-oznám, vagy megírnám php-ban!
2010. júl. 4. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj értem (1. válaszoló) akkor bocsi az 1. válaszért tényleg félreértettem. Nem tudok ilyen oldalról. Milyen programnyelveket tudsz még am? Én most tanulom PHP+MySQL+JavaScript-et egyben:S elég nehézkesen megy:) neked könyű volt?
2010. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nehéz, mint állat, de mivel érdekelt gyorsan ment, amúgy meg a kissebb munkákhoz elég egy ala php ismeret+mysql. Java script, meg sztem nem nagyon szükséges(én is csak kapizsgálom:P). Ha komolyan akarsz ezzel foglalkozni hajts rá a profi szintre! Egy alap cms-hez ezek(php, sql) elengedhetetlenek, de ha érdekel lazán fog menni, ezentúl nem árt a css+html sem, ja és a fotóbolt is kell, ha szuper cms-eket akarsz összedobni! Ajánlom, hogy nézegesd a Wordpress, Joomla, PHP-Fusion, meg ilyesmi CMS-ek felépítését, és dobj össze ezek alapján egy egyszerűbbet és ezt pofozgasd, ameddig el nem éri a profi szintet!
2010. júl. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!