Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok a weblaphoz...

Hogyan tudok a weblaphoz felhasználókat adni?

Figyelt kérdés
Már maga a kinézete megvan de az hogy mondjuk maga a Pisti nevű felhasználó bekerüljön a "rendszerdbe" a hozzárendelt jelszavával(pl.1234) azt hogyan csinálom meg?

2019. máj. 8. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Írsz mögé egy php-t, ami felregisztrál a felhasználó adatbázisodba.
2019. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudtam hogy kell hozzá php,de azt még nem tanultam így nem tudom hogy tudnám megírni.
2019. máj. 8. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát anélkül nem hiszem hogy nagyon menni fog. Kell hozzá egy adatbázis, meg a php script.
2019. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Erre mondják, hogy "f#sz nélkül nem lehet b#szni".
2019. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy CMS-t (tartalomkezelőt) használni?
2019. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulj backend programozást (pl php) meg adatbázis kezelést (pl mysql). Vagy azt képzelted, hogy valaki itt ad egy három soros kódot, amit bemásolsz és minden happy?
2019. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mysql adatbázist használnék, ami relációs adatbázis. Itt létrehozol egy táblát (pl. id, username, email, pass, reg_datum stb., amit elszeretnél tárolni). Regisztrációhoz és a bejelentkezéshez pedig egy szerveroldali nyelvet kellene választani. Valóban jó ötlet lehet a php, lekérdezésekhez pedig SQL. Miután megismerkedtél az alapvető programozási és php alapokkal (mondjuk mikor már kezded érteni, hogy mi az az objektum), illetve alapszinten érted az sql-t (pl. join-okig eljutsz), akkor nézz utána, hogy tudod összekapcsolni az adatbázisodat vele (pl. mysqli).

Remélem tudtam segíteni, ha valamit nem értesz, írj nyugodtan.

2019. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Nem,nem gondoltam hogy ilyen egyszerű. Azt gondoltam csak 10 sor lesz és majd a hercegemmel mehetek el a fehér egyszarvúmon a naplementébe :)
2019. máj. 11. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont kérek én is a cuccból ha még maradt.
2019. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!