Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal tervezésben szeretnék...

Vhals kérdése:

Weboldal tervezésben szeretnék tanácsot kérni, volt már másnak is ilyen jellegű munkája?

Figyelt kérdés
Nemrég elfogatam egy bonyolultabb weboldal elkészítését. Ez az első ilyen munkám, edig csak arculat, logó és disain elemekel foglalkoztam. A weboldal fő részei: egy webshop amihez a regisztrációt vásárlashoz vagy minimális öszeghez lehetne kötni, a be regisztrált szemely már kedvezmenyeseb termékeket láttná. Ehez tartozna egy pontozasi rendszer amiben a regisztrált személy a vásárlás utan pontokat kapna ès összesítené, és a pontok alapján kedvezményt vagy pénzt kapna. A pontozásba bele tartozna hogy ki hány embert hoz be magához, es pontokat kapna érte, de folyamatosan lathatja az alata lévők pontjait es igy is kapna utanuk valamegyi osszeget, de a felete lévőt nem lathatja. Ehez szeretnék tanácsot kérni es milyen oldalon tudnék utána nézni, hogy hogyan kellene hasonlót össze rakni?A helyesírássért bocsánat, telefonról ritkán írok és még nem szoktam hozzá. A válaszokat előre köszönöm.

#grafikus #weboldal tervezés.
2019. máj. 17. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Disain? Ó te magasságos jó isten!
2019. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt a melót kár volt bevállalni...
2019. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Disain :D :D :D Szerintem ma egész nap ezen fogok röhögni.

Én azt javaslom, hogy ha már kifizették, akkor szépen fogd a pénzt, amíg még hiánytalanul megvan, add vissza, és búcsúzzatok el egymástól.

Én tudok honlapot készíteni, de ezt nem vállalnám be. Programozási ismeretek nélkül ezt te nem fogod megcsinálni. Nem is értem, mi a fenét képzeltél, hogy sosem csináltál még honlapot, és rögtön egy ilyen összetett, bonyolult webshop elkészítése majd simán menni fog???

2019. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudtam, először a helyesírás miat fognak bele kötni. De mivel mellék állásban csinálom és most dolgozok, igy csak telefonról tudok írni, ami meg automatikusan ír be néhány szót. Tudom hogy designer. Szóval értékelném, ha lehetne ezeket a válaszokat mellőzni.
2019. máj. 17. 12:21
 5/18 anonim ***** válasza:

"egy webshop amihez a regisztrációt vásárlashoz vagy minimális öszeghez lehetne kötni"


Ezt nem értem. Mi az, hogy minimális összeghez kötöd? Már vásárlás után regisztráljon?


"a be regisztrált szemely már kedvezmenyeseb termékeket láttná."


Egyszerű, vevőcsoportokat hozol létre, és minden ár-kiírásnál ellenőrzöd, hogy a user be van-e lépve, és ha igen, milyen vevőcsoportba tartozik. Majd az alapján kiszámolod a kedvezményét, és az lesz az ár az adott terméknél.


"Ehez tartozna egy pontozasi rendszer amiben a regisztrált személy a vásárlás utan pontokat kapna ès összesítené"


A user táblában jóvá kell írni a pontokat a vásárlásoknál, és azt összevetni a termékeknél lévő pontszámmal. Ezt az alatta-felette dolgot nem sikerült megértenem.


Ugyanakkor ez egy elég komplex rendszernek tűnik, aminek a zökkenőmentes működéséhez komoly fejlesztői tudásra van szükség.

2019. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen kell hozzá programozás, ezt tudom. Nem is állnék neki egyedül segítség nélkül. Egy ismerősom cégéhez kéne. Meg azert fogadtam el mert ha sikerülne megcsinálnom akkor jó referencia lenne es tanulhatok belőle. De veszteni valom nincs mert nincs határidő és ha nem megy bármikor vissza mondhatom.
2019. máj. 17. 12:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Inkább engedd el ezt a dolgot, ez nem az a szint, amit te majd w3schools-os kódokból össze fércelgetsz.
2019. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszolónak köszönöm es igaza van, tényleg elégé komplex. Abban meg megtudom érteni hogy pár dolog furcsa lehet, de a megrendelő is így magyarázts el.
2019. máj. 17. 12:41
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg a regisztrációt úgy értette, hogy csak akkor lehet regisztrálni ha már vásárolt vagy egy bizonyos oszeget ki fizet, pl 5000 Ft-ot fizet az oldalra es utána regisztrálhat, amit követően már kedvezményesen vásárolhat.
2019. máj. 17. 12:45
 10/18 anonim ***** válasza:

A megrendelő sem isten, aki kitalál valamit, és azzal alapjaiban megváltoztatja a vásárlói szokásokat. Nem nagyon fognak regisztrálni a vásárlás UTÁN.


Nekem van webáruházam, amely rendelkezik vevőcsoportokkal, de sokan még belépni is lusták ahhoz, hogy igénybe vegyék a kedvezményt.


Bármit, ami eltér a megszokottól, vagy kissé kényelmetlen, már általában hanyagolják a felhasználók.

2019. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!