Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eltűntek az oldalam Adsense...

Eltűntek az oldalam Adsense hirdetései! Miért lehet?

Figyelt kérdés

Üdv

Most értem el a 20 ezres kifizetési határt és ma az oldalamról eltűnt az összes hirdetésmegjelenítés! Az Adsense fiókom nem lett letiltva, sőt semmi változás nincs kezelőfelületen, az irányelv központban is gratulál hogy semmilyen szabálysrtésem nincs, emailt sem kaptam hogy probléma lenne, csak nem jelenik meg semmilyen hirdetés oldalon! Ez most azért van mert most értem el a 20ezres kifizetési határt és ránéznek az oldalra? mert a Google semmilyen felületen nem jelzi mi történt, sőt minden olyan mint szokott csak nem látszanak hirdetések!

Köszi a választ!



2019. jún. 24. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján, majd most fogják közölni melyik szabályzati pontot is sértetted meg az oldaladdal, amiért a zárolják majd a számlád...
2019. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ilyenkor nem szokták magát a fiókot is zárolni??

Közbe észrevettem hogy az összes használatban lévő hirdetési egységemet archiváltba tették! De ennyi!

2019. jún. 24. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez most a vizsgálati szakasz, hogy mit követtél el. :-D

Nagyon nehéz, a legkisebb hiba pontnak is nem megfelelni.

És ha még is, akkor simán rád vágják: Ösztönözted a felhasználókat a kattintásra.

2019. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó hat nem gond, vizsgálódgassanak csak, csak semmi jele annak hogy probléma van, se egy felugró ablak, se egy e-mail, sőt még az irányelvek fül alatt is gratulál az adsense hogy nincs irányelvei sértés! Az egyetlen dolog amin észreveszem hohy probléma van hogy 0,4%ra csökkent a hirdetések megjelenésének gyakorisága!


És mi a tapasztalat? Ha számlázásig (azt hiszem hó eleje) nem találnak problémát akkor újra megjelennek a hirdetések? Tehát most abból fogom megtudni hogy probléma van e hogy jóváírják-e a kifizetéseknél vagy sem?


Amúgy minden választ külön köszönök!

2019. jún. 26. 00:33
 5/5 anonim válasza:
Mi lett belőle? Kitiltottak vagy kifizették a pénzt?
2020. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!