Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a dauer?

Mennyire káros a dauer?

Figyelt kérdés

Szögegyenes hajam van és nem áll jól. Ha teszek bele egy kis hullámot neadjisten göndörséget sokkal inkább áll össze az egész kinézetem de bosszant mindig ezzel vesződni, plusz elég erős hajam van és a hajvasalóval is hamar kimegy belőle a göndörség.

Félek károsítani fogja a hajamat...

Infók a hajamról: Sötétbatna, dús, egyenes, kb vállig ér, a hajvégeim hálistennek nem töredezettek. Ki volt szőkítve a vége régebben de abból már alig látszik valami a hajam alján. Aztán vörös ombre volt benne, most viszont visszafestettem azt a részt a természetes hajszínemre. Még mindig látszik egy enyhe vörös árnyalat.

Írjatok tanácsokat pls köszi helló



2019. júl. 24. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Én 30 éve csináltatok három-négy havonta habdauert,az utóbbi 10 évben emellett még festi is a fodrászom, mert elkezdtem öszülni is és semmi baja sincs a hajamnak (vállig érö, eredetileg sötétbarna).

A dauer meg a festés egyszerre nem megy, két hetetcélszerü közte tartani, meg természeten ápolni is kell.


De ehhez mindenképpen jó fodrász kell, aki ért is a szakmájához.

2019. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!