Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha már szinte...

Mit csináljak, ha már szinte mindent kipróbáltam, de a hajam nem képes tovább nőni?

Figyelt kérdés
Szóval gyermekkoromban szép hosszú hajan volt, de 13 évesen elkezdtem vasalni kb 1-2 évig és onnan kezdve nem nőtt meg soha a vállam és a derekam közti távolság felénél tovább. A végek elvékonyodnak, eltöredeznek és nincs több növekedés. Próbáltam már tényleg mindent. Ricinusolaj, ilyen-olyan drága és natúr samponok, mindenféle kapszulák, de nem tud megnőni. Egyszer még drasztikusan levágtam a vállamig, egy darabig szépen nőtt, aztán ismét az adott hossznál eltöredeztek a hajvégeim.
2019. júl. 24. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Viszel be olyan vitaminokat, amik a hajnövekedéshez szükségesek?

Havonta, vagy másfél havonta van egészségügyi vágás?

Egyébként ha ráadásul még stresszes életet is élsz, úgy nehezen fog megnőni a hajad.


(Remélem azóta nem vasalod a hajad.)

2019. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a split end trimmert. Netről rendeltem, 13 ezer forintért, nekem segített a növesztésben, szépen leszedte havi 1-2 használattal a csúnya végeket. Most szép hosszú, derék alá érő hajam van.
2019. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha gyakran járok vágni, akkor azért nem nő tovább, ha ritkán, akkor azért nem nő. :)

Azóta nem vasalom, sőt, nem is szárítom a hajamat. Semmi hőhatás nem éri, mégis törik.

Utolsó: be tudnád linkelni milyen géped van, mert én csak ilyen 180 eurós készülékeket találtam a neten?

2019. júl. 24. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Rizsvizet próbáld ki avramlatoscanak van róla videoja
2019. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!