Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér miteszereket hogy...

A fehér miteszereket hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

Nincsenek állandó jellegel miteszereim. Csak ezek a fehér fejüek jelennek meg néha az orromon, valószínűleg olykor észre se veszem, nem foglalkozom ennyire az ilyenekkel hisz fiú vagyok. Volt, hogy megpróbáltam kinyomni, de egyszer sem sikerült és jól begyulladt, azzal meg jó sokat szívtam. Most megint van 2 szintén az orromon. Kinyomi meg sem próbálom mert tartok az eredménytől viszon félek, hogy akkor is begyullad, ha hagyom, hisz mégiscsak egy eltömődött izé vagy mi...

Egyébként ha nem lenne világos, hogy mire gondolok:

Az orromon van, ilyen miteszerszerű cucc de fehér a feje. Érintésre érzem a kis pöttyöt.

Ja egyébként bármilyen praktikát, csodakotyvaszt, készítményt írhattok, később mégvjó lehet, viszont most épp nyaraláson vagyok úgyhogy jó lenne néhány könnyebben kivitelezhető tipp is.


17/f



2019. júl. 26. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fehérfejű comedo ugyan olyan mint a feketefejű. Tehàt nincs màs eltàvolatási technika!

Azért fehér mert a koleszterin észter van túlsúlyban az összetételében.


Azert gyullad be, mert nem teljesen nyomod ki, bennt marad a nagy része.

Nem érdemes magadnak piszkàlni.

Szerintem keress fel egy jó kozmetikust, aki szakszerűen eltudja tàvolítani.

Amit érdemes tudni, hogy hiàba nyomjàk ki, egy idő utàn vissza termelődik majd.

2019. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de félek el kérnének a végén 10000ft-ot. Annyit azért nem ér. Vagy mennyi egy kezelés?
2019. júl. 26. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljes arckezelés kb 5000 ft vidéken, de felhívod a kozmetikust és megkérdezed
2019. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Más ötletek?
2019. júl. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!