Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinalhatnék a hajammal?...

Mit csinalhatnék a hajammal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Középhosszú, vékonyszálú hullámos hajam van, ha kivasalom egy órát tart, ha begöndorítem szintén, ha felkötön egész napra egyrészt úgy nézek ki mint egy lesz*pott szilvás gombóc, másrészt nap végére a fejbőröm totál kikészül. Ha ki engedem zavar a munkámban, melegítí a nyakam is rettentően. Egy ideje csak fogas csattal feltűzöm és kész, de őszintén, ronda, és má elegem van.

Levágatni nem szeretném, évek óta növelem már de ennél hosszabbra még sosem sikerült megnőnie mint amilyen most. Valami ötlet?



2019. júl. 28. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Laza konty esetleg? Az nem húzza a hajad, kényelmes és jól is tud kinézni. Vagy esetleg fonás.
2019. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mégis a levágatásra szavazok, saját tapasztalatból. Ugyanebben a cipőben jártam, hasonló "minőségű" haj, sokáig úgy voltam vele, hogy sajnálnám levágatni, de végül rászántam magam. Egész rövid, nyáron tüsire gépelt hajam van azóta, és minden szempontból sokkal jobb így :)
2019. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!