Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás utáni kiütések...

Epilálás utáni kiütések eltüntetésére van valakinek valami jó módszere? Kis piros pattanásszerűségek

Figyelt kérdés

Sok kisebb pattanásszerű piros dudorok, némelyik ahogy néztem kinyomható, de nem nyomkodtam őket azokon kívül, nehogy rosszabb legyen. Hideg vízzel próbáltam öblíteni, aztán hintőpor, de nem igazán akar múlni, pontosabban nagyon lassan. Már vagy 3 napja ilyen. Valahogy jó lenne ha eltűnnének kb 1,5 napon belül, vagy jelentősen csökkennének, halványodnának.

Testápolót is próbáltam. Rontani nem rontott, de jelentősen segíteni sem segített sajnos.

Most nem megelőzés a fontos, hanem az eltüntetése. Pont utána sajnos közbe jött valami, így nem tudtam megfelelően pihentetni, izzadságtól pedig egyből ki is pattogzott.

Tippeket, tanácsokat előre is köszönöm! :)



2019. júl. 28. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán Betadine.


Legközelebb (minden)epilálás előtt fertőtlenítsd le a lábad és a gépet is. Ha ezek után is kijön, akkor válts más szőrtelenítési módra. Jártam így egyszer én is, én a bőrgyógyászatra kerültem vele, mert az összes begyulladt.

2019. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!