Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erről a pórustisztítóról...

Erről a pórustisztítóról vélemények? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 29. 12:52
 1/2 qborka ***** válasza:
100%

Ezt a terméket nem ismerem, illetve a bőrproblémádat sem. Feltételezni tudom csak, hogy mitesszerek ellen küzedesz.


Én évtizedekig nyomkodtam az orromat és az államat, amíg rá nem bukkantam neten, hogy nem is mitesszereim vannak hanem sebaceous filament -jeim :) Ezellen pedig teljesen más

módszer kell.


Keress a s.f-ekre interneten, ha esetleg nem ez a probléma. Ha igen, arra nem pórustisztító kell, hanem kémiai hámlasztó + agyagos pakolás.


Ha mitesszerekkel küzdesz, akkor sorry, hogy beleugattam. Arra elképzelhető, hogy beválna valamilyen szerkezet.

2019. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez a kütyü semmire se jó!

Én senkinek se ajànlom.

Nem tudja kiszedni az egész miteszert, màe pedig ha csak félig tudjs kiszedni, akkor be fog gyulladni és pattanàd keletkezik.

Főleg hogy egy csomó miteszer zàrtabb, ezert azt nem is tudja kiszedni.

2019. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!