Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök dúsítás, növesztés...

Szemöldök dúsítás, növesztés hogyan? Férfi

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fodrászatban hajakat nézegettem és láttam hogy egyes férfiaknak milyen férfias a szemöldöke (azaz dús, sűrű, mint egy farkasembernek vagy hogy mondjam :D).

Na szóval hogy lehetne dúsítani a szemöldökömön? Mert nekem eléggé vékony és nagy a homlokom.

Tudtok ajánlani valamit? Előre is kösz! 24/F



2019. júl. 30. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Drogeriakban vannak szempilla- es szemoldok noveszto szerumok, olyat erdemes lenne kiprobalnod, van amelyik nagyon jol hasznal.
2019. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a 2-3 ezres igaz?
2019. júl. 30. 17:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki??
2019. júl. 31. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét, de 2-3 ezerért fixen találsz valami jót. Ezek beválnak általában, nem tudsz nagyon mellélőni.
2019. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nevet tudnál mondani?
2019. júl. 31. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Írtam, hogy nem tudok nevet mondani, de egye fene, rákerestem. A dm-ben van az alverde márkájú, írd be googleba és megtalálod. Emlékszem, hogy azt hasznaltam is egyszer (igaz én szempillára, de szemöldökre is jó lehet) és bevált.
2019. aug. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tamarakira válasza:
Argán olaj keresd patikában vagy üzletekben ha jól emlékszem 1000 ft vagy még annyi se.
2019. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad a ricinusolajat? Nekem szempillára működött, amikor leperzseltem véletlenül.
2019. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam használni bár nem rendszeresen, de nem nagyon nőnek
2019. aug. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!