Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy férfi kopaszodik,...

Ha egy férfi kopaszodik, akkor miért borotválja egyből teljesen fényesre, kopaszra a fejét és növeszt szakállat? Szerintem jobban néz ki ha csak lenyírja rövidre a haját és borostát növeszt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Értem, ha már valaki kopaszodik tenni akar ellene, legalább is optikailag, de én azt figyeltem meg, hogy aki elfogadja és a maradék hajából a maximumot akarja kihozni, az sokkal sármosabb és vonzóbb lesz borostával, mint az, aki teljesen leborotválja és szakállat növeszt... komolyan, szerintetek melyik a szebb? melyik a sármosabb, férfiasabb? Miért hiszik azt a férfiak hogy szebbek csillogó fejjel és szakállal?


ők hagytak hajat:


[link]

[link]

[link]


Ők teljesen lecsupaszították:


[link]

[link]

[link]


Amúgy azt is meg tudom érteni, ha valakinek eleve ez a stílusa, adja a fejformája és az egyéniségébe is beleillik, de nekem ezek sokkal rosszabbnak tűnnek, mintha borosta és rövid haj - buzz cut- lenne.



2019. aug. 3. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyenlik. A párom is sokszor le akarta borotválni a haját, mert kopaszodik, nagy nehezen lebeszéltem, hogy a kopasz fej nem állna jól neki, inkább vágok neki én rendes frizurát. Azóta megbékélt
2019. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó, de azt nem szégyellik, hogy full kopaszon meg iszonyat nyominak néznek ki? rondábban mint ha csak buzz cut?


Pl ott van Gundel Takács Gábor, ő sem nyomatta le a haját és tök férfias, sármos még annak ellenére is, hogy szemüveget hord, igaz ő már azért nem fiatal de még mindig jól fest xD. Illetve Anthony Edwards- aki a orvosos sorozatban játszott, meg régebbről még van egy fószer, aki a szellemirtókban játszott, a nagyon régiben. csak megmaradt, gyerekként láttam. ő is kopaszodott de felvállalta, igan neki nem volt annyira durva és hosszabb volt a haja, mégis sármosabb volt, mint ha csillogó feje lenne.

2019. aug. 3. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenki választja a kopasz utat azonnal,a párom például fiatalon kezdett kopaszodni,de pont ennek a stílusnak az elkerülésének érdekében hajbeültetést csináltatott.
2019. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek áll jobban, egy ismerősöm pl huszonévesen eléggé kopaszodott meg amúgy is elég ritkás haja volt, kinézett vagy 40-nek. Most hogy kopasz legalább kb a korának megfelelően néz ki, habár neki csak borostája van szakáll helyett, mert azt nem tud növeszteni. Habár poénkodott azzal hogy a szakállal legalább ellensúlyozná a hiányzó haját, megmaradna a szőr-arány a fején.


Nekem mondjuk egyik se jön be, se a buzzcut se a kopasz fej, de hát ez is ízlés kérdése ki mit preferál.

2019. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem a kopaszodó férfiak tökéletesen képesek önállóan eldönteni, hogyan szeretnék viselni a hajukat, és nem azért borotválják le, hogy veled kib-sszanak.

Hadd legyen már olyan a külseje mindenkinek, amilyennek ők szeretnék.

2019. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem vitatom, hogy mindenkinek joga van döntenie, soha nem mondtam ilyet, a szabad akarat mindenek előtt. Én csupán annyit kérdeztem, hogy vajon miért egy sokkal előnytelenebb stílust vesznek fel, amikor még nyugodtan viselhetnék a hajukat büszkén, kicsit másként. egy ilyen típusú férfi igen is nagyon vonzó tud lenni egy nőnek, de egy erőltetett, kopasz fej és szakáll kombináció, már lehet nem annyira, persze van akinek ez jön be, de úgy átlagban beszélek.
2019. aug. 3. 17:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De honnan szeded hogy átlagban a nőknek jobban bejön egy kopaszodó visszahúzódott hajvonalú buzzcut mint egy kopasz fej?

"vajon miért egy sokkal előnytelenebb stílust vesznek fel" - Mert szerintük meg ez az előnyösebb stílus, ne abból indulj ki hogy neked melyik tetszik jobban.

2019. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért gondolja úgy a kérdező, mert nő! És mint nő, egyetértek vele, a kopasz fej szinte senkinek sem áll jól, a kopaszodó viszont igen
2019. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenki csak mikiegeresre kopaszodik. Van, akinek a tarkojaig felkopik a haja, mint Hokuszpoknak. Az mit csinaljon? Mert ok igazan nagyon hulyen neznek ki hajjal.

A szakall meg nagyon is kell nemelyeknek, mert ha valaki kolyokkepu, akkor ugy nez ki kopaszon mint egy leukemias kisgyerek.


Nekem meg pl a rovid haju pasik nem tetszenek, megsem akadok ki hogy miert nem noveszt mind derekig ero hajat.

2019. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha valakinek foltosan hullik a haja, vagy ha tényleg csak a tarkóján van haj ( ami azért ritka, mert oldalt akkor is szokott lenni) az tényleg borotválja le, jobban jár vele.


Én nem várok el semmit senkitől és nem is akadok ki semmin, pusztán rávilágítottam, kedves utolsó, hogy esztétikailag általában nem előnyösebb egy teljesen csupasz fej, mint egy fodrász által levágott kopaszodó pasi borostásan. Arra meg, hogy számodra a kölyök arc az szakállal rejtegetnivaló dolog, háááááát :D nem írok inkább semmit, mivel azok a leghelyesebb pasik szerintem, akiknek nem erős és durva vonásaik vannak. Amúgy Takiról egy kép:


[link]


és most képzeld el full kopaszon, hát nem lenne szép. És amúgy ő már idős, de neki is gyermeki arca van.


Vagy Horváth András youtuber. Ő neki is kisfiús az arca és kopaszodik, de nem nyírja teljesen kopaszra és nagyon fiatalos, jóképű, cuki. Nagyon hülyén nézne ki, ha teljesen leborotválná.


amúgy imádom Hókipokit xD


H. andrás:


[link]


[link]


Hogy nézne ki full kopaszon?

2019. aug. 4. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!