Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnáról szőkére, szőkéről...

16kh09 kérdése:

Barnáról szőkére, szőkéről barnára?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszinem középbarna. Szeretném szőkére festeni. Ha esetleg nem tetszene hagyjam simán lenőni vagy fessem be majdnem olyan színűre mint most és az kevésbé látszik? Vagy olyankor mit lehet tenni?

2019. aug. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A középbarna hajadból neked nem lesz szőke otthoni festéssel, csak valami sárgás borzadvány. Az természetesen nem fog tetszeni. Remélem foglaltál már időpontot fodrászhoz.
2019. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, fodrásszal szeretném megcsináltatni mindenképp
2019. aug. 5. 10:45
 3/4 anonim válasza:
1# Én itthon szokitettem a hajam elég sötét barna volt es nagyon szép világos szőke lett🙂 jó mikor először csináltam nem sikerült de másodszorra nagyon szép lett
2019. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, 3-as, másodszorra. De ritka kivétel az, akinek nem viseli meg a haját a kétszeres szőkítés. Nekem például az alaphajszínem is világosszőke, olyan 8-as mélységű. Sima fodrászfestékkel csináltam 3 árnyalattal világosabbat magamnak, de a vége így is letöredezett, mert annyira vékonyszálú, gyenge. És hozzáteszem fodrász vagyok, és semmi szőkítőpor, csak festék. Tehát lehet kísérletezgetni, de nem árt tisztában lenni a hajunk adottságaival, mert látod még szakemberként is érhet meglepetés.
2019. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!