Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckezelés után Mit csináljak?

SSll kérdése:

Arckezelés után Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedden voltam kozmetikusnál arctisztitáson.

Kinyomkodta a miteszereimet.

Nagyon nagyon csúnyaa helyük. A nyomás által okozott sebek is ott vannak. Mivel tudnám ezeket gyorsabban eltüntetni?



#@miteszerek @pirosság #@csúnya @kozmetikus
2019. aug. 7. 22:28
 1/6 A kérdező kommentje:
A sebeket ne kaparjam le róla ugye? Kicsit nehéz megállni, hogy ne szedegessem le:/(
2019. aug. 7. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes!!

Ne kapargasd, szépen meggyógyúl magàtól.

Ha làttál volna engem az első nagy kezelèsem utàn 😂

Megijedtél volna. Nekem pattanàsok is voltak nem csak miteszerek.

Szóval ne bànsd!

Moss arcot egy nap legalàbb 2x, reggel ès este.

Ne hasznàlj arcradít amíg vannak sebek az arcodon!

Csak tiszta kézzel nyúlj az arcodhoz!

Ha húzódik a bőröd, akkor kenhetsz rá hidratálót!

2019. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha most látnál engem😂😂 simán szerepelhetnék egy horrorfilmbe😂

Tegnap kentem rá Aloe everát, olvastam, hogy az is jó. Remélem azért hétvégére eltűnik 😩 nagyon szépen köszönöm a válaszod❤️

2019. aug. 8. 10:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh, és bármilyen hidratálót használhatok?
2019. aug. 8. 10:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Már eltelt pár nap, és ha már csak sebes, de elkell mennem itthonról és nem szeretnék megjelenni ilyen fejjel, akkor már tehetek fel alapozót?
2019. aug. 8. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Tettem rá körömvirág krémet estére, mert azt is olvastam, hogy az is nagyon jó, de máshol azt írják, hogy ne mert zsíros, és több pattanás jön ki.

Aahhhhh

Lehet, túl reagálom, de nézem az arcom a tükörbe és olyan csúnya. Csak tünjenek már el:((('

2019. aug. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!