Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennél a hajpakolásnál elég ha...

Ennél a hajpakolásnál elég ha langyos vizzel lemosom, vagy sampont is kell hozzá használni?

Figyelt kérdés

Szükséged lesz: 2 kanál olívaolajra, 1-2 tojásra (a haj hosszától függően), 1 kanál mézre


Verd fel a tojásokat, majd add hozzá az olajat és a mézet. Oszlasd el az így nyert pasztát a hajtövektől a hajvégekig, jól befedve a haj minden részét. Miután felvitted a hajpakolást, csavard átlátszó ételfóliába, egy zuhanysapkába, esetleg egy régi törölközőbe.


Hagyd, hogy 60 percen át kifejthesse a hatását, majd mosd meg jól a hajadat. Ne használj forró vizet, hiszen a tojás miatt hideg vízzel könnyebb lesz eltávolítani.


2019. aug. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kell sampon...

Tojást kimosni hajból amúgy se kellemes.

2019. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy a sima víz az olajat el fogja távolítani. Mindenesetre próbáld meg langyos vizzel lemosni, ha nem jön ki belőle, akkor azt érezni fogod szerintem a tapintásán.


Egyébként tojásos hajpakolást én is már próbáltam. Az elején langyos vízzel kezdtem el mosni, majd miután már kb. láttam, hogy kiment belőle a tojás, azután szimplán megmostam a hajam samponnal, és melegebb víz társaságában.

2019. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és egy héten hányszor ajánlatos egy ilyen hajpakolást megcsinálni? illetve, előtte is megmossátok a hajatokat és utána pakolás majd ismét mosás?
2019. aug. 8. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max kétszer elég egy héten. Ha heti egyszer mosol hajat, akkor heti egyszer elég. Én nem ezt a pakolást csinálom/csináltam, hanem másikat. Előtte megmosni nem kell, csak be kell vizesíteni, nedvesíteni a hajat, de nem kell annyira, hogy csöpögjön, folyjon belőle a víz, aztán pakolás, majd lemosni a pakolást és hajmosás.
2019. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!