Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Van aki borotválja a lábát?

Fiúk! Van aki borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés
2019. aug. 8. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

van!

21/L

2019. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ki?
2019. aug. 8. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy izmos ismerősöm borotvàlja a lábait és a kezeit is.

Mondjuk neki annyira mindegy hogy borotvàlja-e vagy sem, mert mindenhogy jól néz ki

2019. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én többnyire hajvágóval rövidre nyírom, de most az idén nyáron leborotváltam teljesen. Nagyon sok és erős szőröm van, sosem tetszett és semmi köze a nemi identitásomhoz,mielőtt bárki ezzel jönne,nem vagyok homi.
2019. aug. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en a lábam es karom géppel letolom,az intimet beretvalom
2019. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyírógéppel én is visszavágom, mert borzasztó hosszú és sűrű, és szerintem nagyon igénytelen, nem érzem jól magam vele. De csupaszra sose mennék, mert azt nem érzem helyesnek. Bárcsak az arcszőrzetem nőne ilyen jól :s
2019. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam. Nekem átlagos szőröm van. A karomat és a lábamat nem szőrtelenítem. De a mellkasomat, hasamat, hónaljamat kb. 3-4 naponta nyírom nullára. Az arcomat 3 naponta. Gyakrabban nem kell, így is mindig elkérik a személyimet! :D
2019. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én igen, rendszeresen, évek óta. :)


Már el nem tudnám képzelni magam szőrösen, az eredeti hosszúsággal.

2019. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta minden másnap. A fejem is borotválom. Utálom a szőrt
2020. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!