Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinájak az arcommal...

Mit csinájak az arcommal borotválkozásnál?

Figyelt kérdés

Szóval én felfele szoktam borotvákozni mivel ha lefele borotválkozom nem jön le teljesen.És miután borotválkoztam piros lesz az arcom meg csúnya.

De ha nem borotválkozom napokig akkor jó, csak ugy nezek ki mint egy tróger.

Szóval ti mit ajánlotok hogyan borotvákozzak mit tegyek rá hogy ne legyen ilyen?



2019. aug. 9. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj arc szeszt
2019. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefele nem viszi le teljesen, akkor egyszerűen csak még egyszer bekened és mész egy második kört. Felfele borotválás nem tesz jót a bőrödnek, mint tapasztaltad.

Ha ezt még is próbáltad és nem sikerült akkor bocs h nem tudtam segíteni

2019. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És minek kell teljesen leborotválni? Én is csak lefelé szoktam húzni. Nem irritálja a bőrt annyira. Bár most felfelé IS húztam mert megyek a Balcsira. De ezt szigorúan csak második körben. Egyszer próbáltam egyből felfelé húzni, hát... kibíthatatlan volt. Gondolom keményen irritálhatja a bőrt!
2019. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!