Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ha szeretnék nagyon hosszú egészséges hajat, akkor is egészsèges marad ha leszőkítem és extrém színezővel színezem?

Nagyon féltem a hajam.Most rövid egèszséges,de hosszúra szeretnèm növeszteni.Tetszik a saját hajam is,de most jól érezném magam egy vàltozástól.Pasztell rózsaszínre gondoltam.Hogy kell utánfesteni ha lenő ?Csak a tövét?Alapból fodrász csinálnà de lenövéssel nem rohangàlnèk vissza.Jó ötlet ez vagy megfogom bànni?Tapasztalatok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajszín, haj, hajfestés, hajszínező, szőkítès

aug. 14. 08:25  Privát üzenet  

A válaszok
a szőkító hidrogénperoxid.... szerinted egészséges marad? nem. vagy ez vagy az....

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 08:29 Privát üzenet
Fodrász is könnyen leégetheti a hajad a szőkítéssel. Kicsit olvass a téma után és eldöntöd. Én nem javaslom, többször is jártam már úgy hogy tönkrement a hajam a szőkítéstől, ezt úgy kell elképzelni hogy vizes állapotban nyúlt és szakadt, de annyira hogy végig húztam az ujjam egy tincsen és a kezembe maradt 10 centi a végéből, szárazon meg szénakazal, kezelhetetlen. Le kellett vágni fiúsra, most vállig ér és soha többet szőkítés.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 11:07 Privát üzenet

Függ az eredeti hajszínedtől is szerintem, mert ha pl. egy sötétbarna, majdnem fekete hajad van és azt kell felszőkíteni platinára, akkor az esélyes, hogy hiába ügyes a fodrász, hosszútávon úgyis tönkreteszi. Viszont ha van egy alapjáraton szőkésbarna, szőkébe hajló hajad, mint pl. nekem, akkor kevésbé teszi tönkre a szőkítés, de valamilyen szinten mindenképpen roncsol, egyszerűen ez a módja, hogy a pigmenteket el tudja távolítani a hajadból.

Szóval mérlegelni kell, megér-e neked egy színes haj (amivel egyébként rengeteg macera van, tapasztalatból mondom) ennyit.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 12:04 Privát üzenet
Nekem kétszer volt szőkítve a hajam. A másosiktól elkezdett a vége nagyon töredezett lenni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 15:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van esély rá, hogy magyarországi fodrász csinál ilyet?
Fogyhatok kalória számolgatás nélkül is? És hogy motiváljam magam az egészséges életmódra?
Extrém stressz okozhat 6.4-es cukrot egészséges embereknél?
Mennyi az esélye, hogy egészséges ember szívrohamot kap vidámparkban az extrém félelem hatására?
Jeff Seid miért eszik ilyet? Kép lenn. Évben egyszer csal a kajával? Ez nem is egészséges és korábban Zyzznél is láttam ilyet, de ő extrém ektomorphe volt. Mi értelme ennek? Én...
Szerintetek egeszseges 14-15-evesen nekifogni gyurni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!