Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú vagyok csúnya...

17 éves fiú vagyok csúnya pattanásos az arcom, már többféle krémmel kezeltem, amit bőrgyógyász javasolt, de nem javult. Milyen szakorvoshoz forduljak, aki segítene az állapotomon?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, csak tanácsot adni, hogy figyelj arra mit eszel/iszol. Én pl. azért voltam nagyon pattanásos, mert zsíros tejet ittam (sokat). Mióta átszoktam a dobozos, 1 egész valahány százalékos zsírtartalmú tejre, eltűntek a patik:)
2019. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jó bőrgyógyászt
2019. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az étkezésemmel is baj lehet sok édességet eszek,tanácsodra erre fogok figyelni.A 2.es kommentelőnek is igaza van ,mert csak a bőrgyógyász, akihez ismét fordulni fogok.
2019. aug. 16. 21:44
 4/5 anonim válasza:
Fogkrémmel kend be a pattikat...moss arcot alaposan estére kend be és reggelre jobb lesz valamivel...2-3szor ha megcsinálod elmulannsk vagyis nekem segített 😊
2019. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom ,hátha segít FOGKRÉM.
2019. szept. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!