Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mindennap áttörlöm az...

Ha mindennap áttörlöm az arcom vizes teafaolajos koronggal, akkor kevesebb pattanásom lesz?

Figyelt kérdés
Eddig csak úgy csináltam, hogy a kialakult patikra tettem 1-1 cseppet, hogy leszárítsam, de arra gondoltam, hogyha áttörlöm vizes koronggal az arcom, amire teszek pár csepp teafaolajat, akkor kevesebb pattanás fog kialakulni. Ez igaz lehet vagy hülyeség?

2019. aug. 15. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Jó ötlet
2019. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szoktam, nem igazán hasznal, de neked beválhat ha nem olyan csúnya a bőröd mint nekem.

Csak arra figyelj hogy néha használj valami könnyű (nem komedogén) hidratálót, mert nagyon szárítja a bőrt és az sem jó.

2019. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél vállik be a teafaolaj, nálam sem vált be. (Fertőtlenítésre elhasználtam.) Az egészet nem jó ötlet bekenni, mert szárító hatású nagyon. Inkább csak azon a helyen alkalmazd, ahol fennáll a probléma, majd látod, hogy beválik-e.
2019. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán ajánlott,kifogja iszonyatosan szárítani az arcodat,nem véletlenül csak a pattanásokra szabad tenni,inkább vegyél egy jó tonikot.
2019. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha ennyire hatékony lenne, akkor az orvos is ezt ajánlaná
2019. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iszonyat tömény.... vannak direkt teafaolajos tonikok, amik erre valók, vegyél azt, és azt használhatod erre.
2019. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!