Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szátok felett, a felső...

Ha a szátok felett, a felső ajkatokon egyik oldalt pár szőrszálacska lenne, eszetekbe jutna elkeseredésetekbe, hogy emiatt nem akartok tovább élni?

Figyelt kérdés
cukorpasztával most gyorsan leszedtem...

2019. aug. 17. 01:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%
Ez hülyeség, kb mindenkinek van olyan. Ha nem volt olyan feltűnő, jobb lett volna ha békét hagysz, nehogy csak mégjobban megerősödjön
2019. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

utánaolvastam a cukorpasztának, és az éppen hogy koptatja, ritkítja.


ilyen erős napfényben sztem jobb leszedni, meert látszik.

2019. aug. 17. 01:29
 3/12 A kérdező kommentje:

"Ez hülyeség, kb mindenkinek van olyan."



én más nőkőn nem szoktam látni,pedig direkt figyelem.


egy selejtnek érzem magam emiatt.


úgy érzem, élni sem érdemes...

2019. aug. 17. 01:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van, nem is kevés. Miért lennél selejt? Nem ez határozza meg egy ember értékét. 5 éve házasságban élek, szőrök ide vagy oda. Abszolút nem érdekli a férjemet sem.


Pár szőrszál nem a világ, de ha sok helyen szőrösödsz, ahol nők nem szoktak, és még nem nézték, hogy rendben vannak-e a hormonjaid, akkor azért nézesd meg. De attól se vagy selejt, ha hormonproblémád van! Az a hülyeség, ha valaki nem törődik vele, és mire észbe kap, már késő.

2019. aug. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

máshol nem, például még a lábamon is ritkás.


rendeltem egy profi tégelyes cukorpasztát, amit szalonokban használnak, mert szégyellnék erről másnak beszélni, meg hogy más csinálja meg.


emiatt sokat idegeskedek, és befelé fordultam, szégyellem magam.

2019. aug. 17. 01:45
 6/12 A kérdező kommentje:

meg ugye a média is ezt tolja, h. mindenki mindehol csupasz és selymes bőrű.


ciki egy darab szál is...

2019. aug. 17. 01:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél már bolond! Ne hagyd magad a média által befolyásolni. Nyilván ideális lenne, ha a csapból is az elfogadás folyna, nem az, hogy ásd el magad, ha megjelent egy pattanás az orrodon, de sajnos erre az egyes embereknek nincs ráhatása. Arra van, hogy a józan eszével felülbírálja a rossz hatásokat.


Annak nincs értelme, hogy azt keresgéld, ki a hibás amiatt, hogy rosszul érzed magad. Az a lényeg, hogy te mit tudsz tenni azért, hogy jobb legyen. Hidd el, tudsz. És neked lesz rossz, ha nem kezdesz hozzá, mondván, hogy más a hibás, nem te vagy a felelős. Tökmindegy, ki a felelős, az számít, hogy mit tudsz tenni te.

2019. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és a gyakorlatban mégis ez hogy néz ki, hogy érezzem jobban így magam?
2019. aug. 17. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
alveola waxing
2019. aug. 17. 20:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az a gond, hogy a média rossz irányban befolyásolja az értékrendedet, akkor egyrészt igyekezhetsz minél kevesebbet kitenni magadat neki, másrészt minél többször tudatosítani magadban, hogy az érzéseid tévesek, és a médiában mutatott kép hamis. Ha nem súlyos a helyzet, akkor ez önmagában is elég lehet.


Ha súlyos - és nálad olyan értelemben az, hogy az írásod alapján súlyos válsághelyzetként éled meg - akkor érdemes valamilyen kidolgozott önismereti módszert használni, vagy pszichológus segítségét kérni. Ha komolyan fölmerül benned, hogy kárt teszel magadban, akkor mindenképp indokolt a pszichológus, egyébként lehet próbálkozni önállóan is.


Az önismereti módszereknek az a lényege, hogy egyrészt ha valamit érzel, az még nem biztos, hogy tényleg úgy is van (pl. ha úgy érzed, hogy valami kibírhatatlan, szörnyű, az még nem biztos, hogy tényleg), másrészt hogy milyen módszerekkel változtathatod meg azokat az érzéseidet, amik tévesek és akadályoznak a normális életvitelben.


Ha tudsz angolul, akkor itt el is indulhatsz (ez direkt önálló feldolgozásra való anyag):

[link]


Magyar segédanyagot sajnos nem ismerek. Ezt megcsinálni mindenképp nagy meló, de megéri, mert a hülyeségeken való szenvedés elég sok időt vesz el az embertől (legalábbis nekem így volt).

2019. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!