Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak milyen termékeket...

Fiúknak milyen termékeket ajánlanátok arcra?

Figyelt kérdés

alapjába bírom ahogy a fejem van, de a bőröm nagyon ronda, és szeretnék rajta javítani. felsorolom a problémáimat, remélem tudtok megoldást rájuk.

1) Először érdeklődnék, hogy nektek mi vált be arctisztításra. Eléggé koszos, és zsíros a bőröm, és sima arcmosás nem segít. Minden reggel, este, és esetleg napközben még egyszer megmosom az arcomat. Esetleg ha más nincs, akkor meg tudnátok mondani, hogy mi a neve annak a fekete arctisztító maszknak?

2) Sokszor vannak az arcomon mitesszerek, és az ellen sem tudom, hogy mit tegyek.

3) Csomószor megjelennek az arcomon apró piros (vagy csak a bőrömmel nem ugyanolyan színű) foltok, leginkább az orcámon, és nagyon elrontja az összhatást

4) Utoljára meg az hogy a szemem alatt sötétebb a bőr. Nem táskák, nem is kialvatlanság, csak ott van. Sötétbarnás-lilás árnyalatú valami, és nem tudok mit kezdeni vele. Olyan beesettnek látszik a szemem tőle. Az apámnak is van, szóval remélem ez nem valami amit örököltem, és ott marad. :p


előre is köszi a válaszokat <3

19f


2019. aug. 21. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egészséges vitamindús étkezés napi minimum 2 liter víz elfogyasztásával.

A szem alatti feketeség utalhat vashiányra. Lehet, hogy egy vérvétel nem ártana, vagy egyszerűen csak aludd ki magad és ne élj káros szenvedélyekkel.


Esetleg próbáld még ki a Garnier 3in1 terméket. Az nekem (nőként) bevált.

2019. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :*
2019. aug. 21. 11:18
 3/12 anonim ***** válasza:
arclemoso (en a habzo lemosokat szeretem, amit utana le kell mosni az arcrol) + tonik + zsiros borre valo arckrem. a fekete masznak (barmilyen hihetetlen) black mask a neve, vagy aktivszenes maszk es mitesszerek ellen jo.
2019. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy bőrgyógyászt javasolnék, ő tud segíteni szakszerűen, amiket felír krémek jók lesznek. Én már inkább a patikában vásárolom a bőrömre való dolgokat, elkerülöm a drogériákat ebből a szempontból. Amit márkát tudok mindenképpen ajánlani, az a Bioderma, bőrtípusonként vannak a termékek, de azért is lenne jó először ha bőrgyógyász látna, segítene a termékválasztásban. Illetve én az arcomra még az Akneroxidot kenem esténként, ezt is doki javasolta és nagyon hatásos!

Remélem tudtam segíteni :)

2019. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 igen azt azóta megtaláltam, de abból is van egy csomó márka, a vélemények nagyon megosztottak, és megint csak nem tudom h mi lenne jó :D

#4 Mennyire drága a bőrgyógyászat?

2019. aug. 21. 12:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Napoztatni kell az egész testet, de nem szabad leégni! Az édességeket, cukrozott élelmiszereket el kell felejteni, helyette sok zöldséget, mérsékelten gyümölcsöket fogyasztani Külsőleg pedig shea vajas szappannal érdemes megmosni naponta egyszer-kétszer. Ha ennek hatására nem javul, akkor lehet tejcukor allergia, gluténérzékenység. Át kell térni a paleolit diétára, attól csodás lesz a bőröd, nem fog megöregedni! Íme egy radikális program:


https://www.youtube.com/watch?v=1uCVP31lAQ4

2019. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sztk-n keresztül kértem mindig időpontot (időbe telik picit várni kell), én vidéki vagyok, nem tudom hova valósi vagy, de ha beírod gugliba, biztosan találsz a környékeden magán bőrdokit, szerintem olyan maximum 12 ezer forint lehet, de az nagyon a maximum, illetve ha tudsz várni akkor marad az sztk. :)
2019. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Allergiám nincsen, a foltok sem allergiás tüneteknek néznek ki. Teljesen random, sosem valami étel váltja ki, és csak 1-2 gombostűfejnyi (vagy annál kisebb) jelenik meg egyszerre, aztán 2-3 nap után eltűnnek, és megint pár nap után láthatóak máshol. Talán még stresszre tudnék tippelni, mint okozó. Shae vajas szappan meg asszem van itthon, majd kipróbálom, köszi :*


#7 sztk vagy egy magándoki a jobb ezen a téren? Pesti vagyok, biztos van pár a környéken, de az sztk is elég közel van

2019. aug. 21. 12:47
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Maguk a pattanások az allergiás tünetek!Elsősorban a túl sok édesség, a tejcukor és a glutén okozza!
2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép lassan fel kéne építeni egy bőrápolási rutint. Amit bátran ajanlok, az a cerave hidratáló arclemosó gél, the ordinary nmf hidratáló vagy a cerave hidratálója. És egy fényvédőt is be kell szerezni. Ez a 3 legyen az alap. Ha már hozzászokott a bőröd, akkor lehet kísérletezgetni szérumokkal, hámlasztókkal (miteszer ellen), tonikokkal (hidratálás miatt).

Viszont felejtsd el a drogériás termékek 95%-át mert sajnos teli vannak alkohollal és parfümmel. Ezek irritálják, kiszárítják a bőrt, így az elkezd olajat termeli, amire csak mégtöbb alkoholos cuccot használsz és így tovább.

2019. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!