Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet elmulasztani a...

Mivel lehet elmulasztani a mellkason, vállon és háton megjelenő apró pattanásokat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteg kis pattanás lett ezeken a területeken rajtam.A hát és a váll az még okés ott nem olyan sok van, de a mellkasomon rengeteg van és nagyon rosszul érzem magam miatta :(.Úgy érzem úgy néz ki mintha valami bajom lenne.És mivel nyár van elég nehéz megoldanom, hogy a mellkasom takarva legyen.Jól le szoktam bőrradírozni azt a területet, mert a mellkason a bőröm nagyon hámlik és nem akarom, hogy az elhalt hámsejt alatt a melegben eltömődjenek a pórusaim és még több legyen.És ezután neogranormont szoktam rá tenni és betadint, hogy lefertőtlenítsem ezt a részt hátha amiatt van.Az arcomon ez szépen be is szokott válni, de ezek valamiért nem akarnak elmúlni vagy csak nagyon nehezen, de addigra meg már ott van helyette 5 másik.És ha elmúlnak a legtöbb ilyen ki nem fakadó fehér golyó szerű dolog lesz ami szintén nem szép látvány.Valaki akinek volt már ilyen légyszi adjon ötleteket, mert teljesen elveszi az önbizalmam, hogy így néz ki a bőröm annak ellenére mennyire igyekszem :(.

2019. aug. 22. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Napoztatni kell az egész testet, de nem szabad leeégni! El kell hagyni minden hozzáadott cukrot tartalmazó ételeket
2019. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Sem a neogranormon, sem a betadin nem erre való, csak fölöslegesen eltömíted a pórusaidat. Inkább teafa olajjal kend át. Amúgy tényleg hanyagold a nasit nekem is attól jön elő a legjobban.

Érdemes bőrgyógyásszal is megnézetni, ha nem múlik

2019. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teafa olajat is használtam korábban, de nem segített valami sokat.A neogranormont a hámosítás miatt gondoltam, meg, hogy a hegek jobban elmúljanak a betadint meg az iskolaorvos mondta szóval gondoltam ő tudja.Bőrgyógyásznál is voltam már skinorent írt fel az ilyen leszárítós krém nagyon durván szárít és sokszor attól, hogy a tetejét leszárítja ottmarad jó sokáig.Azon kívül meg gyengébb antibiotikumot írt még fel azt 2 hónapig kellett szednem és azt mondta ha attól sem múlik el fogamzásgátlót tud már csak felírni.Hát nem múltak el, de nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert vt trombózisos a családban.Nasizni se tudok mert fogyózok és 1 éve édesítővel iszok mindent próbálom maximálisan elkerülni a cukrot és még így is jönnek ezért vagyok így elkeseredve mert már nincs ötletem tényleg :(.
2019. aug. 22. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor el kell hagynod a tejcukrot, a tejtermékeket és a glutén tartalmú élelmiszrreket is!
2019. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ezt viszont köszönöm, hogy leírtad, mert eddig ezekre nem figyeltem de megfogyadom!
2019. aug. 22. 20:18
 7/8 anonim válasza:
Szia, azóta elmúlt?
2023. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia sajnos még mindíg megvannak :(.Ugyan nem olyan durván már mint előtte de az lenne a legjobb ha egy se lenne.Nem értem mi van amíg az arcomon rengetek volt addig a hátamon mellkasomon semmi most meg pont fordítva :D.Hát f@sza mondhatom én már nemtudom mi van itt viszont ami sokat segített az a fürdés utáni szalicilsav/glikolsav + retinol kombó és ehhez még kenek fel egy benzoil peroxidos krémet ami sajnos vényköteles szóval azt mindenképp csak dokitól tudod kérni sajna.De ezekkel végre látok változást szóval szerintem megéri vele elpepecselni.De egy illatmentes testápolót nem árt használni mellettük mert eléggé szárít ez a sok aktív hatóanyag.Tudom durvának hangzik ennyi aktív egyszerre de a testeden vastagabb a bőr mint az arcodon ezért nem fogja annyira irritálni mintha ezt a rutint arcodon csinálnád.És azért ne minden nap inkább fokozatosan szoktasd hozzá a bőröd.Ez nekem bevált de persze mások vagyunk lehet neked nem fog de egy próbát szerintem megér mert ezek a hülye pattanások az én önbizalmamból is sokat elvettek :(
2023. júl. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!